המכללה האקדמית בוינגייט

לימודי תואר ראשון בחינוך גופני

המכללה האקדמית וינגייט ממוקמת בקמפוס וינגייט, ומציעה לימודי תואר ראשון בחינוך גופני מרתקים ומאתגרים, הפותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בחינוך גופני - המכללה האקדמית בווינגייט
לימודי חינוך גופני לתואר ראשון במכללה האקדמית וינגייט מקנים ידע תיאורטי נרחב לצד התנסות מעשית מקיפה, וכל זאת ברמה אקדמית גבוהה. הסטודנטים יכולים לבחור מבין קשת עשירה של מגמות התמחות, ובכלל זה מגמות התמחות ייחודיות דוגמת שיקום לב וניהול בספורט.

חינוך גופני לתואר ראשון - יתרונות לסטודנטים
מכללת וינגייט מציעה מגוון רחב של מלגות סיוע על רקע מצב סוציו אקונומי, וכן אפשרות לקבלת הלוואה מותנית על פי תבחינים של משרד החינוך. בנוסף, הסטודנטים זכאים לשימוש חינם בחדר הכושר של המכללה, מעונות במחירים נוחים, שיעורי עזר, הופעות אומנים ומסיבות לאורך השנה, השתתפויות באליפויות אס"א, חוגי העשרה לסטודנטים והנחות בבתי עסק ברחבי הארץ, וכל זאת תוך הקלות משמעותיות לספורטאים פעילים.

לימודי תואר ראשון בחינוך גופני - תוכנית הלימודים
משך הלימודים הוא ארבע שנים, ובמהלכם הסטודנטים זוכים להכיר בצורה מעמיקה תכנים מרתקים ומגוונים. ביומכניקה, אנטומיה יישומית של מערכת התנועה, ספורט קבוצתי, ריקודי עם ועמים, מיומנויות תנועה, מרכזי בריאות וכושר, ארגון וניהול בספורט, תכנון הלימודים ודרכי ההוראה בבית הספר העל יסודי, סוגיות נבחרות בחקר ההוראה, יישומי מחשב בספורט ותנועה וכן התנסות בהוראה בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים הם רק חלק מתכני הלימוד.

תנאי קבלה - תואר ראשון בחינוך גופני
דרישות הסף של לימודי חינוך גופני לתואר ראשון כוללים בגרות מלאה בממוצע ציונים של 85 ומעלה, וכן מבחן פסיכומטרי בציון מינימום של 475 ומעלה. בנוסף, יש לעמוד בראיון אישי, בבדיקת מאמץ, במבחן מעשי, ולהיות בעלי רקע מתאים בחינוך גופני ובספורט.

חינוך גופני לתואר ראשון - התמחויות
כל סטודנט נדרש לבחור מוקד לימודים אחד, על מנת להעמיק את ידיעותיו בתחום ספציפי ולהתכונן לעבודה בנושא ספציפי. ניתן לבחור בין התמחות ניהול בספורט, פעילות גופנית מותאמת לאוכלוסיות מיוחדות, פעילות גופנית בגיל הזקנה, טיפוח היציבה, פעילות גופנית לגיל הרך, או שיקום לב.

אפשרויות תעסוקה - חינוך גופני לתואר ראשון
לאחר סיום הלימודים בהצלחה, ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה מאתגרים. אפשר לעסוק בניהול מועדוני ספורט, שיווק ציוד ספורט ובריאות, הדרכה והוראה של תנועה וספורט, הדרכה ופיקוד בנושא כשירות מבצעית במשטרה ובצה"ל, אימון כושר גופני אישי וקבוצתי, הוראה במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית, וכן הוראת התנועה בגיל הרך ובגני ילדים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?