המכללה האקדמית בוינגייט

לימודי השלמה לתואר ראשון בחינוך גופני

המכללה האקדמית וינגייט ממוקמת בקמפוס וינגייט, ומציעה למורים בכירים לחינוך גופני אפשרות להשלים את לימודיהם לקראת תואר ראשון בוגר בהוראה B.Ed.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי השלמה לתואר ראשון - המכללה האקדמית וינגייט
תוכנית הלימודים פותחה תוך התחשבות בידע הקודם של המורה, וכן בניסיון המעשי שנצבר. נושאי הלימוד של התוכנית עדכניים, ומעניקים השכלה חינוכית ומקצועית נרחבת, המסייעים להתפתחות המקצועית של המורה כיחיד וכחבר בצוות כאחד.

היקף הלימודים - השלמה לתואר ראשון בחינוך גופני
תוכנית הלימודים כוללת 32-34 שעות, בהתאם ללימודים הקודמים של המורה. נושאי הלימוד מרתקים, וכוללים נושאים דוגמת פסיכולוגיה של הספורט, מבוא להיסטוריה של הספורט, סוציולוגיה של הספורט, מדידה והערכה בחינוך ובחינוך הגופני, מבוא לפעילות גופנית ובריאות בחברה המודרנית, מבוא לפילוסופיה של הספורט, מבוא לארגון וניהול בספורט, אנגלית, וכן מבוא למחשבת החינוך הם רק חלק מנושאי הלימוד.

חינוך גופני לתואר ראשון - יתרונות לסטודנטים
מכללת וינגייט מציעה מגוון רחב של מלגות סיוע על רקע מצב סוציו אקונומי, וכן אפשרות לקבלת הלוואה מותנית על פי תבחינים של משרד החינוך. בנוסף, הסטודנטים זכאים לשימוש חינם בחדר הכושר של המכללה, מעונות במחירים נוחים, שיעורי עזר, הופעות אומנים ומסיבות לאורך השנה, השתתפויות באליפויות אס"א, חוגי העשרה לסטודנטים והנחות בבתי עסק ברחבי הארץ, וכל זאת תוך הקלות משמעותיות לספורטאים פעילים.

לימודי השלמה לתואר ראשון בחינוך גופני - תוכנית הלימודים
משך הלימודים הוא ארבע שנים, ובמהלכם הסטודנטים זוכים להכיר בצורה מעמיקה תכנים מרתקים ומגוונים. ביומכניקה, אנטומיה יישומית של מערכת התנועה, ספורט קבוצתי, ריקודי עם ועמים, מיומנויות תנועה, מרכזי בריאות וכושר, ארגון וניהול בספורט, תכנון הלימודים ודרכי ההוראה בבית הספר העל יסודי, סוגיות נבחרות בחקר ההוראה, יישומי מחשב בספורט ותנועה וכן התנסות בהוראה בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים הם רק חלק מתכני הלימוד.

לימודי השלמה - חינוך גופני לתואר ראשון למורים
מורים אשר לא למדו את לימודי החובה לעיל, כחלק מהכשרת תעודת ההוראה מורה מוסמך בכיר, נדרשים להשלים נושאים אלו. מבוא למחקר, התפתחות מוטורית, יישומי מחשב בספורט ותנועה, מבוא לסטטיסטיקה, התנהגות ולמידה מוטורית, ביומכניקה, ומבוא לסוציולוגיה הם הנושאים אותם יש להשלים, וזאת כחלק מהלימודים לקראת תואר ראשון בחינוך גופני.

לימודי תואר ראשון בחינוך גופני - תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודים יש ללמוד אנגלית ברמת מתקדמים ומעלה, וכן להיות בעלי תעודת מורה מוסמך בכיר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?