המכללה הבינלאומית לאימון וניהול

טכנולוגיית התקדמות פשוטה

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול מציעה אפשרות ייחודית ומרתקת של תואר ראשון באימון אישי וניהול בשנה אחת, וכן קורס אימון אישי וניהול מרוכז ומעשי.
הלימודים מתקיימים אך ורק בתל אביב!
מלגות של עד 20,000 ש"ח לעומדים בתנאים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול - קורס אימון אישי וניהול
קורס מאמנים וניהול
תואר ראשון באימון אישי וניהול

אימון אישי וניהול הינו תחום אשר זוכה לביקוש רב בשנים האחרונות, ומשום כך המכללה הבינלאומית לאימון וניהול פיתחה קורס אימון אישי מקיף ומתקדם המעניק את כל הידע הדרוש על מנת להשתלב בתחום. סגל המרצים של מכללת התקדמות נמנה עם אנשי מקצוע מובילים ואיכותיים בתחום הניהול, הפסיכולוגיה והחינוך, דבר המבטיח כי הסטודנטים יזכו לקבל את ההשכלה המקיפה והמעודכנת ביותר בתחום אימון אישי והניהול.

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול הוקמה בשנת 2007, על מנת להעניק לאנשים המעוניינים להשתלב בתחום האימון האישי את הכלים המקצועיים המעמיקים והאיכותיים ביותר. תוכנית הלימודים של קורס אימון אישי וניהול בהמכללה הבינלאומית לאימון וניהול פותחה במשך שנים בהנחיית מומחים מקצועיים שונים, והלימודים מתקיימים בשיתוף פעולה עם מכללת תל אביב. משום כך, בוגרי תואר ראשון באימון אישי וניהול של המכללה הבינלאומית לאימון וניהול זוכים ליתרון משמעותי, המעניק להם ערך מוסף ובידול מול הלקוחות.

קורס אימון אישי וניהול של המכללה הבינלאומית לאימון וניהול, כמו גם תואר ראשון באימון אישי וניהול של המכללה הבינלאומית לאימון וניהול, מכשיר לשם עיסוק באימון אישי, זוגי, חברתי ועסקי, ופותח אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות. חשוב לציין כי מקומות תעסוקה רבים מחפשים כיום עובדים בעלי ערך מוסף של כישורים חברתיים ואישיותיים לצד יכולות מקצועיות, ומשום כך קורס אימון אישי וניהול פותח גם בפני מנהלים הזדמנויות רבות להתפתחות מבחינה תעסוקתית.

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול פיתחה קורס ניהול ואימון אישי איכותי ומרתק, אשר כולל קשת רחבה של נושאים מגוונים. נושאים דוגמת יסודות לשיפור איכות החיים של מאומנים, מבוא לניהול כספים, סודות התקשורת של המצליחנים, ניהול פרויקטים, ששת העקרונות לחיים מאושרים, כלים לשיפור איכות ניהולית, רתימה חברתית ועסקית, כלים אבחוניים, שיפור תהליכים עסקיים וקורס ייחודי של שיפור הביטחון העצמי הם רק חלק מהתחומים להם נחשפים הסטודנטים של קורס אימון אישי וניהול במכללה הבינלאומית לאימון וניהול.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הבינלאומית לאימון וניהול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?