הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

הנדסאי תעשייה וניהול

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הינה מכללה המתמחה בלימודי מדעים, טכנולוגיה והנדסה. המכללה מציעה לימודי הנדסאי תעשייה וניהול איכותיים ומרתקים, בפיקוח מה"ט.
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה ממוקמת בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול - הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
עולם הניהול המודרני מצריך מגוון רחב של כישורים, ובכלל זה ידע עדכני בתחום ייעול תהליכים ומציאת פתרונות פרקטיים לבעיות המתעוררות בתעשייה. תוכנית הלימודים הייחודית מעניקה ידע נרחב, ומקנה ידע מעשי המאפשר להשתלב בצורה מהירה בשוק העבודה.

הנדסאי תעשייה וניהול - התמחות במערכות מידע ERP
מערכות מידע מהוות כיום חלק בלתי נפרד מכל עסק, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע בניהול, השבחה ופיתוח של טכנולוגיות המידע. לימודי הנדסאי תעשיה וניהול בוגר ההתמחות במערכות מידע מקנים ידע בתחומים מרתקים דוגמת תכנות מערכות, ניתוח מערכות מידע, אינטרנט ואוטוסטראדת המידע, יישומי גיליונות חישוב אלקטרוניים בתעשייה, ניהול מערכות מידע, תקשורת נתונים ותכנות בסביבת האינטרנט, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

הנדסאי תעשיה וניהול - התמחות בלוגיסטיקה
בעקבות התפתחות סחר החוץ הגלובאלי, נוצר ביקוש לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים, בעלי ידע בשינוע, טיפול נכון במלאי, תובלה של סוגי מטענים שונים, ניהול פרויקטים, ועוד. לימודי ההתמחות בלוגיסטיקה במסגרת לימודי הנדסאי תעשיה וניהול כוללים נושאים מרתקים דוגמת סחר בין לאומי, תובלה ושילוח בינ"ל, רכש ולוגיסטיקה, ניהול מחסנים והפצה, אמצעי תובלה, ניהול אספקה וניהול מערכות מלאי, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

הנדסאי תעשייה וניהול - תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודים, יש צורך בתעודת בגרות ישראלית, וכן באישור מטעם החינוך על ציון עובר של 55 ומעלה בבחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית, ועברית. אפשרויות נוספות לקבלה הן תעודת גמר של מכינה טכנולוגית להנדסאים או טכנאים, מכינה קדם אקדמית, או מכינה 30+.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - יתרונות לסטודנטים
לימודי הנדסאי תעשייה וניהול מקנים לבוגרים ערך מוסף משמעותי לאחר סיום הלימודים, וזאת הודות להתמקדות בפרקטיקה ומתן דגש להכשרה מעשית למקצוע. הודות לתנאי הקבלה הנוחים, שכר הלימוד אשר נמוך מזה של שכר לימוד אוניברסיטאי וזמן הלימודים הקצר יחסית לזה של תואר בהנדסה, הסטודנטים רוכשים מקצוע מבוקש ומשתלבים בשוק העבודה במגוון רחב של תחומים מבוקשים.

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול - משך הלימודים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שמה דגש רב על לימודים ממוקדים ופרקטיים, ומשום כך זמן ההכשרה הנדרש לקבלת דיפלומת הנדסאי הוא קצר במיוחד, וכולל ארבעה סמסטרים של לימודיי יום, או תשעה סמסטרים במסלול לימודי ערב.

פרויקט גמר - הנדסאי תעשייה וניהול
חלק בלתי נפרד של לימודי הנדסאי תעשייה וניהול הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הוא פרויקט גמר, המאפשר לבטא את הידע, המיומנות והיכולת של הבוגרים. במהלך הפרויקטים הסטודנטים מביאים לידי ביטוי את הכלים אשר רכשו במהלך הלימודים, ומתנסים בלימוד עצמי, הרגלי עבודה ומימוש רעיונות על פי הסטנדרטים של התעשייה והאקדמיה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?