הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

הנדסאי תוכנה

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הינה מכללה המתמחה בלימודי מדעים, טכנולוגיה והנדסה. המכללה מציעה לימודי הנדסאי תוכנה איכותיים ומרתקים, בפיקוח מה"ט.
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה ממוקמת בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסאי תוכנה - הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
עולם התוכנה תוסס ומתפתח במהירות, ומציע לבוגרי לימודי הנדסאי תוכנה אפשרויות תעסוקה בתפקידים מרתקים דוגמת משווקים טכנולוגיים, מתכנתים, מנהלי רשתות, מנתחי ומטמיעי מערכות, מדריכי טכנולוגיות או בודקי תוכנה, וכן מגוון תפקידים בתחום הניהול, הפיתוח והבקרה בתעשיית התוכנה.

תוכנית הלימודים - הנדסאי תוכנה
לימודי הנדסאי תוכנה מקיפים קשת עשירה של נושאים מרתקים, ומקנים את כל הידע הנחוץ על מנת לעסוק בתחום. קורס גרפיקה, שפות תכנות, סימולציות, מערכות הפעלה, מיקרופרוססורים, מערכות זמן אמת, מולטימדיה ואינטרנט, ניתוח מערכות, בסיסי נתונים ורשתות תקשורת הם רק חלק מנושאי הלימוד.

הנדסאי תוכנה - תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודים, יש צורך בתעודת בגרות ישראלית, וכן באישור מטעם החינוך על ציון עובר של 55 ומעלה בבחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית, ועברית. אפשרויות נוספות לקבלה הן תעודת גמר של מכינה טכנולוגית להנדסאים או טכנאים, מכינה קדם אקדמית, או מכינה 30+.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - יתרונות לסטודנטים
לימודי הנדסאי תוכנה מקנים לבוגרים ערך מוסף משמעותי לאחר סיום הלימודים, וזאת הודות להתמקדות בפרקטיקה ומתן דגש להכשרה מעשית למקצוע. הודות לתנאי הקבלה הנוחים, שכר הלימוד אשר נמוך מזה של שכר לימוד אוניברסיטאי וזמן הלימודים הקצר יחסית לזה של תואר בהנדסה, הסטודנטים רוכשים מקצוע מבוקש ומשתלבים בשוק העבודה במגוון רחב של תחומים מבוקשים.

לימודי הנדסאי תוכנה - משך הלימודים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שמה דגש רב על לימודים ממוקדים ופרקטיים, ומשום כך זמן ההכשרה הנדרש לקבלת דיפלומת הנדסאי הוא קצר במיוחד, וכולל ארבעה סמסטרים של לימודיי יום, או תשעה סמסטרים במסלול לימודי ערב.

פרויקט גמר - הנדסאי תוכנה
חלק בלתי נפרד של לימודי הנדסאי תוכנה הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הוא פרויקט גמר, המאפשר לבטא את הידע, המיומנות והיכולת של הבוגרים. במהלך הפרויקטים הסטודנטים מביאים לידי ביטוי את הכלים אשר רכשו במהלך הלימודים, ומתנסים בלימוד עצמי, הרגלי עבודה ומימוש רעיונות על פי הסטנדרטים של התעשייה והאקדמיה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?