הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

הנדסאי מכונות

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הינה מכללה המתמחה בלימודי מדעים, טכנולוגיה והנדסה. המכללה מציעה לימודי הנדסאי מכונות איכותיים ומרתקים, בפיקוח מה"ט.
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה ממוקמת בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסאי מכונות - התמחות בתכנון וייצור ממוחשב - הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
הנדסת מכונות הוא תחום מרתק ומגוון, המאפשר להשתלב בעיסוקים מאתגרים בתעשיית האלקטרוניקה, המכונות, הבקרה או המחשבים. ניתן לעסוק בתפקידי פיתוח, תכנון ותפעול מערכות בתעשיית ההיי-טק, תכנון מערכי עבודה, ניהול תהליכי עבודה בתפעול ותחזוקת מערכות, פיקוח על עבודות יצור, או ניהול בארגונים שונים.

תוכנית הלימודים - הנדסאי מכונות
לימודי הנדסאי מכונות מקיפים קשת עשירה של נושאים מרתקים, ומקנים את כל הידע הנחוץ על מנת לעסוק בתחום. קורס מערכות הידראוליות ופנאומטיות, חוזק חומרים, תיב"מ, ניתוח מערכות מכאניות, תרמודינאמיקה טכנית, עיבוד שבבי (CNC), מערכות מכאניות הכוללות רכיבים חשמליים, מכאניקה טכנית, בטיחות ואיכות, חוזק חומרים, רובוטיקה וCIM הם רק חלק מנושאי הלימוד.

הנדסאי מכונות - תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודים, יש צורך בתעודת בגרות ישראלית, וכן באישור מטעם החינוך על ציון עובר של 55 ומעלה בבחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית, ועברית. אפשרויות נוספות לקבלה הן תעודת גמר של מכינה טכנולוגית להנדסאים או טכנאים, מכינה קדם אקדמית, או מכינה 30+.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - יתרונות לסטודנטים
לימודי הנדסאי מכונות מקנים לבוגרים ערך מוסף משמעותי לאחר סיום הלימודים, וזאת הודות להתמקדות בפרקטיקה ומתן דגש להכשרה מעשית למקצוע. הודות לתנאי הקבלה הנוחים, שכר הלימוד אשר נמוך מזה של שכר לימוד אוניברסיטאי וזמן הלימודים הקצר יחסית לזה של תואר בהנדסה, הסטודנטים רוכשים מקצוע מבוקש ומשתלבים בשוק העבודה במגוון רחב של תחומים מבוקשים.

לימודי הנדסאי מכונות - משך הלימודים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שמה דגש רב על לימודים ממוקדים ופרקטיים, ומשום כך זמן ההכשרה הנדרש לקבלת דיפלומת הנדסאי הוא קצר במיוחד, וכולל ארבעה סמסטרים של לימודיי יום, או תשעה סמסטרים במסלול לימודי ערב.

פרויקט גמר - הנדסת מכונות - התמחות בתכנון וייצור ממוחשב
חלק בלתי נפרד של לימודי הנדסאי מכונות בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הוא פרויקט גמר, המאפשר לבטא את הידע, המיומנות והיכולת של הבוגרים. במהלך הפרויקטים הסטודנטים מביאים לידי ביטוי את הכלים אשר רכשו במהלך הלימודים, ומתנסים בלימוד עצמי, הרגלי עבודה ומימוש רעיונות על פי הסטנדרטים של התעשייה והאקדמיה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?