הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

הנדסאי הנדסה רפואית

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הינה מכללה המתמחה בלימודי מדעים, טכנולוגיה והנדסה. המכללה מציעה לימודי הנדסה רפואית איכותיים ומרתקים, בפיקוח מה"ט.
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה ממוקמת בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסה רפואית - הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
תפקידו של הטכנולוג הרפואי הוא מרתק ומורכב, ומתמקד בבדיקת חולים באמצעות מכשור רפואי אלקטרוני או מכני מתקדם. תפקידים נוספים הינם הכנת הציוד, ביצוע של תיקונים בסיסיים, ועריכת המידע הרפואי המתקבל לשם ניתוח ועיבוד הממצאים. הנדסה רפואית הוא תחום דינאמי ותוסס המתעדכן ללא הרף, אשר משלב בין לימודים תיאורטיים, התנסות קלינית, ועבודה מעשית עם מכשור חדיש ומשוכלל.

הנדסה רפואית - תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודים, יש צורך בתעודת בגרות ישראלית, וכן באישור מטעם החינוך על ציון עובר של 55 ומעלה בבחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית, ועברית. אפשרויות נוספות לקבלה הן תעודת גמר של מכינה טכנולוגית להנדסאים או טכנאים, מכינה קדם אקדמית, או מכינה 30+.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - יתרונות לסטודנטים
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה מקנים לבוגרים ערך מוסף משמעותי לאחר סיום הלימודים, וזאת הודות להתמקדות בפרקטיקה ומתן דגש להכשרה מעשית למקצוע. הודות לתנאי הקבלה הנוחים, שכר הלימוד אשר נמוך מזה של שכר לימוד אוניברסיטאי וזמן הלימודים הקצר יחסית לזה של תואר בהנדסה, הסטודנטים רוכשים מקצוע מבוקש ומשתלבים בשוק העבודה במגוון רחב של תחומים מבוקשים.

לימודי הנדסה רפואית - משך הלימודים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שמה דגש רב על לימודים ממוקדים ופרקטיים, ומשום כך זמן ההכשרה הנדרש לקבלת דיפלומת הנדסאי הוא קצר במיוחד, וכולל ארבעה סמסטרים של לימודיי יום, או תשעה סמסטרים במסלול לימודי ערב.

פרויקט גמר - הנדסאי הנדסה רפואית
חלק בלתי נפרד של לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הוא פרויקט גמר, המאפשר לבטא את הידע, המיומנות והיכולת של הבוגרים. במהלך הפרויקטים הסטודנטים מביאים לידי ביטוי את הכלים אשר רכשו במהלך הלימודים, ומתנסים בלימוד עצמי, הרגלי עבודה ומימוש רעיונות על פי הסטנדרטים של התעשייה והאקדמיה.

הנדסאי הנדסה רפואית - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת טכנולוג רפואי, המאפשרת לבעליה לעסוק במקצוע הטכנולוג הרפואי בבתי החולים ובמערכת הבריאות, ובנוסף דיפלומת הנדסאי רפואי מטעם מה"ט והקריה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?