הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

הנדסאי אלקטרוניקה

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הינה מכללה המתמחה בלימודי מדעים, טכנולוגיה והנדסה. המכללה מציעה לימודי הנדסאי אלקטרוניקה איכותיים ומרתקים, בפיקוח מה"ט.
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה ממוקמת בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה - התמחות בתקשורת - הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
תעשיית האלקטרוניקה בארץ ובעולם מתפתחת במהירות, בעיקר בתחום התקשורת הסלולארית והלוויינית. דבר זה יוצר ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים, בעלי ידע עדכני, אשר ישתלבו במגוון תפקידי פיתוח חומרה ותוכנה של מערכות תקשורת.

הנדסאי אלקטרוניקה - תוכנית הלימודים
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה מקיפים קשת עשירה של נושאים מרתקים, ומקנים את כל הידע הנחוץ על מנת לעסוק בתחום. קורס אלקטרוניקה תקבילית, תקשורת ספרתית, תורת החשמל, תקשורת אנלוגית, תכנות מחשבים ואלקטרוניקה ספרתית הם רק חלק מנושאי הלימוד.

הנדסאי אלקטרוניקה - תנאי קבלה
על מנת להתקבל ללימודים, יש צורך בתעודת בגרות ישראלית, וכן באישור מטעם החינוך על ציון עובר של 55 ומעלה בבחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית, ועברית. אפשרויות נוספות לקבלה הן תעודת גמר של מכינה טכנולוגית להנדסאים או טכנאים, מכינה קדם אקדמית, או מכינה 30+.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה - יתרונות לסטודנטים
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה מקנים לבוגרים ערך מוסף משמעותי לאחר סיום הלימודים, וזאת הודות להתמקדות בפרקטיקה ומתן דגש להכשרה מעשית למקצוע. הודות לתנאי הקבלה הנוחים, שכר הלימוד אשר נמוך מזה של שכר לימוד אוניברסיטאי וזמן הלימודים הקצר יחסית לזה של תואר בהנדסה, הסטודנטים רוכשים מקצוע מבוקש ומשתלבים בשוק העבודה במגוון רחב של תחומים מבוקשים.

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה - משך הלימודים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שמה דגש רב על לימודים ממוקדים ופרקטיים, ומשום כך זמן ההכשרה הנדרש לקבלת דיפלומת הנדסאי הוא קצר במיוחד, וכולל ארבעה סמסטרים של לימודיי יום, או תשעה סמסטרים במסלול לימודי ערב.

פרויקט גמר - הנדסאי אלקטרוניקה
חלק בלתי נפרד של לימודי הנדסאי אלקטרוניקה בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הוא פרויקט גמר, המאפשר לבטא את הידע, המיומנות והיכולת של הבוגרים. במהלך הפרויקטים הסטודנטים מביאים לידי ביטוי את הכלים אשר רכשו במהלך הלימודים, ומתנסים בלימוד עצמי, הרגלי עבודה ומימוש רעיונות על פי הסטנדרטים של התעשייה והאקדמיה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?