היחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו

קורס ניהול משאבי אנוש

קורס ניהול משאבי אנוש ביחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו שם לו למטרה להכשיר אנשי משאבי אנוש מקצועיים ואיכותיים המשלבים מיומנויות גיוס והכשרת כח אדם עם מיומנויות להתמודדות עם שינויים בתנאי תחרות מקומית וגלובאלית. הקורס פותח מתוך הבנה כי בעידן של סביבה עסקית משתנה תחום משאבי אנוש הופך לציר מרכזי בניהול הארגון.

הקורס אינו מוכר לגמול השתלמות!
שימו לב: הלימודים מתקיימים באור יהודה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תחום משאבי אנוש, המתפתח בשנים האחרונות, נשען על ההנחה כי המשאב האנושי הוא המפתח להצלחת הארגון. תחום משאבי אנוש הוא מרכזי וקריטי לניהול מוצלח בתנאי שוק תחרותי. קורס ניהול משאבי אנוש של הקריה האקדמית אונו שם דגש על הכשרת מנהל משאבי האנוש המתמחה בגיוס והכשרת  עובדים, הכנת כח אדם מיומן וכן בדרכים לשימור ופיתוח הון אנושי בעידן של שינויים כלכליים, חברתיים וטכנולוגים. קורס ניהול משאבי אנוש משלב ידע תיאורטי עם תכנים מעשיים ומקנה ידע נרחב, כלים יישומיים, מיומנויות מקצועיות וכלי ניתוח לניהול משאבי האנוש בארגון.

קורס ניהול  משאבי אנוש-  הקריה האקדמית אונו - תכני לימוד:

גיוס ומיון עובדים, תרבות ארגונית והיבטי תרבות ארגונית, ניתוח עסקים והערכת עובדים, הנעת עובדים,  הדרכת עובדים ובניית תכנית הדרכה, הדרכה פנים ארגונית והדרכה חוץ ארגונית, תיאוריות בשינוי ארגוני וניהול שינוי ארגוני, דיני עבודה - חוקי עבודה ,יחסי עבודה והסכמים קיבוציים, ביטוח פנסיוני, ניהול תהליכי פרישה, סדנאות : שפת גוף ותקשורת בינאישית, לחץ ושחיקה ועבודת צוות.

קורס ניהול  משאבי אנוש-  הקריה האקדמית אונו - קהל יעד:
הקורס מיועד לעוסקים או המעוניינים לעסוק בניהול משאבי אנוש וכ"א,  לעובדי מחלקות כ"א המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום ולחשבי שכר המעוניינים לקבל כלים וטכניקות לניהול כ"א מעשי.

קורס ניהול  משאבי אנוש-  הקריה האקדמית אונו - היקף הלימודים:
משך הלימודים  כ-180 שעות אקדמיות,  מסלול בוקר, ערב, משולב.

קורס ניהול  משאבי אנוש-  הקריה האקדמית אונו - תעודות:
תעודת גמר של הקריה האקדמית אונו היחידה ללימודי חוץ.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?