הקמפוס האקדמי אחוה

מלגות לימודים

כחלק מתפישת העולם החברתית של הקמפוס האקדמי אחוה, מוצעות בקמפוס קשת רחבה של מלגות לימודים, המאפשרות לכל אדם למצוא את המסלול המתאים לו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מלגות בקמפוס האקדמי אחוה
מצויינים - אחוה המכללה האקדמית לחינוך
מלגה זו מיועדת לסטודנטים בעלי ציון התאמה 630 ומעלה, ומזכה את הסטודנטים בפטור משכר לימוד מלא לכל תכנית הלימודים, וכן במלגה בסך 5,000 ₪ לכל שנת לימודים בתכנית. חשוב לציין כי קבלת התשובה למלגה הוא במעמד הקבלה לתוכנית המצוינים.

מלגה לבעלי נתוני קבלה גבוהים
סטודנטים בעלי ציון התאמה 590 ומעלה בכל המסלולים, זכאים לפטור משכר לימוד לשלוש שנות לימודים. בהתאם לציון ההתאמה. המלגה מוענקת בכל שנה למספר ממוצע של 30 סטודנטים, בסכום ממוצע של 5,000-10,000 ₪.

מלגות דיקן
מלגות אלו מחולקות על בסיס סוציו אקונומי, ומסייעות למימון שכר הלימוד. המלגות מוענקות בהתאם לרקע הכלכלי והמשפחתי של הסטודנט, וכל סטודנט אשר התקבל ללימודים, שילם מקדמה ולומד חצי מערכת לפחות יכול להגיש בקשה. חשוב לציין כי ההרשמה נפתחת מידי שנה בחודשי הקיץ, ו ומקבלי המלגות פועלים בקהילה במסגרת היחידה למעורבות חברתית.

מלגות קרן SAMIS
קרן SAMIS, בשיתוף פעולה עם הקמפוס האקדמי אחוה, מעניקות מימון שכר לימוד מלא למועמדים בעלי פסיכומטרי או סכם 700 ומעלה, וזאת כפרס הצטיינות. בנוסף, קרן SAMIS מעניקה למצטיינים תוכנית מלווה הכוללת מלגות בגובה שכ"ל, סדנאות ופעילות קהילתית.

מלגה למקצועות הוראה מועדפים
סטודנטים של לימודי הוראה במסלול יסודי, אנגלית, מדעים או מתמטיקה, זכאים לפטור משכר הלימוד לכל התואר. המלגה מיועדת לבעלי ציון התאמה 550 ומעלה, ומוענקת בכל שנה למספר ממוצע של 35 סטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הקמפוס האקדמי אחוה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?