המכללה האקדמית אחוה

ביה"ס לתארים מתקדמים - תואר M.Ed בחינוך והוראה

בבית הספר ללימודים מתקדמים במכללה האקדמית אחווה מתקיימים ארבע תכניות לימודים לתואר שני, מוסמך בחינוך ובהוראה. התכניות, המיועדות למורים עם ניסיון בהוראה, מכשירות  את הסטודנטים לתפקידי ניהול וריכוז מקצועי במערכת החינוך ובמסגרות חינוך נוספות.

קהל היעד ותנאי הקבלה*:
- בעלי תואר ראשון בממוצע של 80
- בעלי תעודת הוראה
- ותק של שלוש שנים בהוראה או בתחום חינוכי
- ועדת קבלה

* נכון לשנה"ל תשע"ג.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

ביה"ס לתארים מתקדמים - מסלולי הלימוד לבחירתכם:
M.Ed. בחינוך מיוחד
M.Ed. במנהל מערכות חינוך
M.Ed. בחינוך מתמטי לביה"ס היסודי
M.Ed. בתרבות עם ישראל והוראתה


תואר M.Ed. בחינוך מיוחד - ראש התכנית- פרופ' אלכס קוזולין
התכנית נועדה להכשיר מומחים חינוכיים בקידום תלמידים בעלי צרכים מיוחדים בגישה החברתית תרבותית הרואה בתלמיד אדם שלם בעל רצונות, צרכים ועוצמות. בתכנית ייחשפו הסטודנטים לידע העדכני ביותר הקיים אודות המאפיינים והצרכים המיוחדים של התלמידים. הסטודנט ילמד להכין, ליישם ולהעריך תכניות במטרה להעצים את היכולות של התלמידים הנ"ל. בוגרי התכנית ישמשו מומחים אשר מובילים את תחום החינוך המיוחד בבית ספרם במסגרות משלבות כמו גם במסגרות של החינוך המיוחד שבהן מתחנכים תלמידים בעלי צרכים מיוחדים.

תואר M.Ed. במנהל מערכות חינוך -ראש תכנית- פרופ' יצחק פרידמן
תואר שני במנהל מערכות חינוך מיועד להכשיר בעלי תפקידים לניהול ולהובלה במערכות החינוך הפורמאליות והבלתי פורמאליות. הסגל האקדמי באחוה  מכשיר את הסטודנט להוות עוגן מקצועי במערכות חינוך, להתמודד עם התביעה לאיכות גבוהה של תוצרי מערכות החינוך במציאות משתנה, שידעו "לקרוא מפות" ארגוניות וסביבתיות לצורך הובלת הארגון למימוש אפקטיבי של מטרותיו להישגים אישיים וצוותים.

תואר M.Ed. בתרבות עם ישראל והוראתה -  ראש התכנית- פרופ' נעמה צבר בן יהושע [אמריטה]
התכנית הינה תכנית יחידה מסוגה בארץ, המיועדת למורים המתעניינים בהעמקת הידע בנושא תרבות עם ישראל. מוסמכי התכנית יזכו להשתייך לקבוצת מחנכים שלה תהיה הזכות והחובה לשמר את מורשת תרבות עם ישראל בקרב הדור הצעיר. צורת הלימודים בתכנית היא רבת דיאלוגים ומשלב קריאת טקסטים ואינטגרציה שלהם מעולמות תוכן מגוונים כמו: היסטוריה, פילוסופיה, מקרא, יהדות, ספרות, אמנות ועוד. הלימודים כוללים: הרצאות, סדנאות, סיורים וביקורים באתרים ייחודים.

תואר M.Ed. בחינוך מתמטי לבית הספר היסודי* -ראש התכנית- פרופ' שלמה וינר
מטרת התכנית היא להרחיב ולהעמיק את הידע הפדגוגי- מתמטי של המורים המלמדים בבתי הספר היסודי. להעמיק ולחקור את דרכי החשיבה של תלמידים כשהם רוכשים ידע מתמטי, ולתת מענה לאלה המתקשים, לאלה המתקדמים כמו גם לאלה בעלי הצרכים המיוחדים. התכנית מקנה כלים להוראה אינטגרטיבית לקשר בין תחומי הידע השונים תוך כדי הטמעת החשיבה המתמטית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית אחוה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?