מכללת הנות

יוצקים משמעות לשעות הפנאי

מכללת הנות לרפואה משלימה מציעה מגוון רחב של קורסים מרתקים, אשר יוצקים משמעות לשעות הפנאי.

המכללה נמצאת בחדרה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת הנות - קורסים לבחירתכם:
חדש!
קורס פסיכותרפיה גופנית
קורס שיאצו
קורס פרחי באך
קורס הדרכות הורים
קורס רייקי שלב 1+2
קורס מאסטר ברייקי
קורס הילינג
קורס עיסוי שוודי
קורס דמיון מודרך
קורס פסיכותרפיה הוליסטית 
קורס הנחיית קבוצות
קורס נומרולוגיה
קורס פיענוח חלומות פסיכולוגי
קורס צמחי מרפא
קורס פרסונולוגיה
קורס טווינה

קורס פרחי באך - קורס מרתק זה מעניק השכלה נרחבת ומקיפה, על מנת להכשיר מטפלים איכותיים ולהרחיב את עולמם הפנימי. לאחר מציאת הדרך להגשמה עצמית, המטפלים יכולים לסייע למטופלים להגיע לפריצת דרך, ולעבור שינוי אישי. במהלך קורס פרחי באך במכללת הנות הסטודנטים נחשפים לנושאים מרתקים ומגוונים, דוגמת תרגול טכניקות שיחה, קלפים טיפוליים, הכרת תמציות הפרחים, הכרת הצ'אקרות, הקשבה ושיקוף רגשות, ועוד. לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת מטפל בפרחי באך מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה. חשוב לציין כי קורס פרחי באך מוצע במסלול של לימודי בוקר וכן במסלול של לימודי ערב, המותאם לאנשים עובדים.

קורס רייקי שלב 1+2 - רייקי הינה שיטת ריפוי אלטרנטיבית בת אלפי שנים, המתבצעת על ידי הנחת ידיים על הגוף. חשוב לציין כי קורס רייקי שלב 1+2 מוצע בצורה נפרדת לכל שלב, או כקורס משולב. בנוסף, ניתן לבחור בין לימודי בוקר, לימודי אחרי צהריים, או לימודי ערב. מכללת הנות פיתחה קורס רייקי ייחודי, בהנחיית המרצה ד"ר יהל בן ציון, אשר מעניק לסטודנטים חוויה רוחנית רבת עוצמה, התחברות לאני הנשמתי, יכולות שליחת טיפול לרחוק, ידע כיצד לטפל באמצעות מגע, וקבלה של אנרגיית הרייקי.

קורס מאסטר ברייקי - קורס מרתק זה מקנה את האפשרות להכשיר כיצד להיות מטפלים ברייקי, כלומר להדריך את שלב 1 ושלב 2. בנוסף, לימודי קורס מאסטר ברייקי מפתחים את העומק והידע בתחום, ובכלל זה העברת טקס חניכה לסטודנטים של רייקי שלב 1. חשוב לציין כי קורס מאסטר רייקי מציב תנאי קבלה של תעודת שלב 1+2 ברייקי. מסלול הלימוד הינו גמיש במיוחד, וניתן לבחור בין מתכונת אישית ויחידנית או קבוצה קטנה, וכן בין מסלול בוקר ומסלול לימודי ערב. משך הלימודים הינו 18 שעות לימוד, בהנחיית ד"ר יהל בן ציון.

קורס הילינג - קורס זה מיועד למי שמבקשים לרכוש כלי טיפולי על מנת לעסוק בתחום, וכן למעוניינים לעבור תהליך רוחני ואנרגטי אישי. קורס הילינג מסייע להעלות את המודעות העצמית ואת הצמיחה האישית, על מנת לטפל בבעיות פיזיות ונפשיות בעזרת אנרגיות. לאחר סיום הקורס, הבוגרים זכאים לתעודה של מטפל בהילינג מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה. במהלך הקורס הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים, דוגמת שדה אנרגטי, התבוננות פנימה, טיפול אנרגטי בבעיות פיזיות ונפשיות, התנסות בשימוש ברשת האנרגית שטמונה בנו, וכן לתהליכים חווייתיים דוגמת דמיון מודרך, קלפים טיפוליים, ומוזיקה. קורס הילינג נפרש על פני 32 שעות אקדמיות, במתכונת של מפגש שבועי בן שעתיים למשך חודשיים וחצי, בהנחייתה של ד"ר יהל בן ציון ובמתכונת של לימודי בוקר, אחרי צהריים או מסלול ערב.

קורס פסיכותרפיה הוליסטית - קורס זה מקנה תעודת פסיכותרפיסט- תעודת מטפל רב תחומי הכוללת מספר יכולות: אבחון, טיפול בעזרת שיחות וטיפול בעזרת אנרגיות, מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה. במהלך הלימודים יסקרו נושאים דוגמת פרחי באך, אנטומיה ופיזיולוגיה ואבחון באמצעות נומרולוגיה, כאשר ניתן ללמוד גם קורסים בודדים. הקורס נמשך שנה שלמה על פני שלושה סמסטרים, ותנאי קבלה אליו הוא ראיון אישי.

קורס הנחיית קבוצות - במהלך קורס זה ילמדו נושאים דוגמת עקרונות בסיסיים בתקשורת בין אישית, שלבים בהתפתחות הקבוצה ואישיות המנחה, כאשר לקראת סיום הקורס יחוייב כל סטודנט לבנות ולהנחות בצמד (יחד עם סטודנט נוסף) סדנא שתועבר למשתתפי הקורס ותמושב על ידם.

קורס נומרולוגיה - קורס מרתק זה עוסק במשמעות אנרגטית וטיפולית של המספרים, ולמידת ייעוץ וטיפול על בסיס מפה נומרולוגית. במהלך הקורס יירכשו יכולות פרקטיות לשם אבחון, ועם סיומו הבוגרים זכאים לתעודת נומרולוג מטעם תילתן - המכללה לרפואה משלימה.

המכללה נמצאת בחדרה!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת הנות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?