עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

לימודי תואר ראשון בהנדסת תרופות

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מציעה לימודי תואר ראשון בהנדסה פרמצבטית, אשר מקנים מקצוע מבוקש ומבטיחים השתלבות מהירה בשוק התעסוקה בתפקידים יוקרתיים.

תנאי הקבלה למסלול לימודים זה (יש לעמוד בכל הקריטריונים):
-ציון פסיכומטרי- 600 ומעלה.
- ממוצע בגרות- 90 ומעלה.
- בגרות במתמטיקה ברמה של 4 בציון 80 ומעלה או ברמה של 5 יח"ל בציון 70 ומעלה.
- בגרות באנגלית ברמה של 4 יח"ל לפחות בציון 60 ומעלה.
- רמה 3 באנגלית בבחינה הפסיכומטרית.

מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה האוטומטית יועלו לדיון בוועדת קבלה או יופנו למכינות רלוונטיות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון .B.Sc בהנדסה פרמצבטית - עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
הנדסת תרופות הוא תחום חדש ומרתק, אשר מתפתח במהירות הודות לטכנולוגיות העדכניות של השנים האחרונות. לימודי הנדסה פרמצבטית משלבים תחומי ידע מגוונים דוגמת מתמטיקה, ביולוגיה, כימיה ופיסיקה, ופותחים קשת רחבה של אפשרויות עבודה בתחום תוסס ומתגמל.

לימודי הנדסת תרופות - תואר ראשון
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, בשיתוף עם חברת טבע. התוכנית מעניקה הכשרה מקיפה לעיסוק בפיתוח וייצור של תרופות ונשאים של תרופות, על מנת לפתח דור של בוגרים איכותיים ומקצועיים, אשר ישתלבו בתעשיית התרופות והתעשייה הביו רפואית במגוון תפקידים. אפשרות נוספת היא המשך לימודים אקדמאיים, או מחקר יישומי באוניברסיטאות.

לימודי הנדסת תרופות לתואר ראשון - תנאי קבלה
דרישות הסף של לימודי הנדסה לתואר ראשון בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים כוללות זכאות לתעודת בגרות, ציון מבחן פסיכומטרי של ציון 550 ומעלה, וכן אנגלית ברמה 3 ומעלה. בנוסף לתנאי קבלה, ישנן דרישות קבלה נוספות ייחודיות למסלול לימודי הנדסה פרמצבטית, אשר מתעדכנות מדי שנה ומומלץ לבדוק אותן עם מזכירות החוג.

הנדסה פרמצבטית - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה ארבע שנים, כאשר השנתיים הראשונות מיועדות לשם הקניית המבואות הבסיסיים. בשנתיים לאחר מכן התלמידים מתמקדים בתחום הנדסת תוכנה, ובכלל זה פרויקט גמר המבוצע בהנחיה משותפת של מנחה אקדמי מהמכללה ואיש תעשייה בכיר בתחום התרופותחוקר בכיר ממכוני מחקר חבר סגל בכיר מהאוניברסיטה העברית.

לימודי תואר ראשון .B.Sc בהנדסה פרמצבטית - תוכנית הלימודים
בשל האופי הייחודי של הנדסת תרופות, הקורסים במסלול זה מגוונים במיוחד ומקיפים קשת עשירה של תחומים מרתקים. אימונולוגיה, מאזני חום ואנרגיה, כימיה אנליטית מתקדמת, דינמיקה ובקרה, ניהול פרויקטים, אמינות ואבטחת איכות, מעבר חומר, ראקטורים, טכנולוגיה פרמצבטית תעשייתית, פולימרים ויישומיהם בתעשיית התרופות, איכות הסביבה, מתן מבוקר של תרופות, פיתוח תרופות והסתברות הם רק חלק מהקורסים של לימודי תואר ראשון בהנדסת תרופות.

לימודי תואר ראשון בהנדסת תרופות - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות האקדמיות, הבוגרים זכאים לתעודת אקדמי בוגר במדעים בהנדסה פרמצבטית - מהנדס תרופות. B.Sc. in Pharmaceutical Engineering.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?