עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מציעה לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה, אשר מקנים מקצוע מבוקש ומבטיחים השתלבות מהירה בשוק התעסוקה בתפקידים יוקרתיים.


ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון .B.Sc בהנדסת תוכנה - עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
בדומה לתחומי הנדסה אחרים, גם לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון בנויים מבסיס מדעי מתמטי איתן, ועליו תפישה מערכתית. עקב ההתפתחות הבלתי פוסקת של עולם התוכנה, תחומי היישום המתרחבים והפיתוחים התיאורטיים החדשים, לימודי הנדסת תוכנה נחשבים למאתגרים במיוחד.

לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון - תנאי קבלה
דרישות הסף של לימודי הנדסה לתואר ראשון בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים כוללות זכאות לתעודת בגרות, ציון מבחן פסיכומטרי של ציון 550 ומעלה, וכן אנגלית ברמה 3 ומעלה. בנוסף לתנאי קבלה אלו, ישנן דרישות קבלה נוספות ייחודיות למסלול לימודי הנדסת תעשייה וניהול, אשר מתעדכנות מדי שנה ומומלץ לבדוק אותן עם מזכירות החוג.

הנדסת תוכנה לתואר ראשון - משך הלימודים
במסלול בוקר משך הלימודים הכולל הינו ארבע שנים, במתכונת של חמישה ימים בשבוע על פני שני סמסטרים לשנה.

לימודי תואר ראשון .B.Sc הנדסת תוכנה - תוכנית הלימודים
בשל האופי הייחודי של הנדסת תוכנה, הקורסים במסלול זה מגוונים במיוחד ומקיפים קשת עשירה של תחומים מרתקים. הסטודנטים לומדים את מקצועות הבסיס במתמטיקה ובמדעי המחשב, וכן את התפישה המערכתית הנחוצה למהנדס תוכנה לעתיד. עיבוד אותות ותמונות, תיכון מערכות תוכנה, ניהול עסקי, תקשורת, פיתוח מערכות תוכנה וכלכלה הם רק חלק מהקורסים של לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה, בנוסף ללימודי מדעי ההנדסה. בנוסף ללימודים התיאורטיים, כל סטודנט מתנסה בפרויקט גמר לאורך השנה הרביעית, המתבצע במפעל תעשייתי עם הנחייה אישית של איש סגל אקדמי מהמכללה.

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות האקדמיות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון .B.Sc בהנדסת תוכנה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?