עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

לימודי תואר ראשון בהנדסת חומרים מתקדמים

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מציעה לימודי תואר ראשון בהנדסת חומרים מתקדמים, אשר מקנים מקצוע מבוקש ומבטיחים השתלבות מהירה בשוק התעסוקה בתפקידים יוקרתיים.


ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון .B.Sc בהנדסת חומרים מתקדמים - עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
הנדסת חומרים הוא תחום מרתק, אשר עוסק בנושאים דוגמת התנהגות כימית, סביבתית, פיזיקאלית ומכאנית של חומרים פולימריים, מתכתיים, קרמיים או שילובים של חומר מרוכב. לימודי הנדסת חומרים מתקדמים לתואר ראשון מעניקים מידע עדכני בתחום החומרים והתהליכים, ומסייעים להשתלב בתעשיית המודרנית עתירת הידע.

לימודי הנדסת חומרים מתקדמים לתואר ראשון - תנאי קבלה
דרישות הסף של לימודי הנדסה לתואר ראשון בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים כוללות זכאות לתעודת בגרות, ציון מבחן פסיכומטרי של ציון 550 ומעלה, וכן אנגלית ברמה 3 ומעלה. בנוסף לתנאי קבלה אלו, ישנן דרישות קבלה נוספות ייחודיות למסלול לימודי הנדסת אלקטרוניקה, אשר מתעדכנות מדי שנה ומומלץ לבדוק אותן עם מזכירות החוג.

הנדסת חומרים מתקדמים - משך הלימודים
בדומה למסלולים אחרים של לימודי הנדסה לתואר ראשון, גם מסלול זה אורך ארבע שנים.

לימודי תואר ראשון .B.Sc הנדסת חומרים מתקדמים - תוכנית הלימודים
בשל האופי הייחודי של הנדסת חומרים מתקדמים, הקורסים במסלול זה מגוונים במיוחד ומקיפים קשת עשירה של תחומים מרתקים. השנתיים הראשונות של הלימודים מוקדשים למקצועות היסוד, וכוללים נושאים דוגמת כימיה, מתמטיקה ופיזיקה, ואת מקצועות הטכנולוגיה המודרנית המתקדמת. לאחר מכן, הסטודנטים מעמיקים בלימודי התמחות בתחומים מרתקים דוגמת התקנים אלקטרואופטיים, עיבוד חומרים בשיטות מתקדמות חומרים למיקרואלקטרוניקה, ועוד, וזאת בנוסף ללימודי מדעי ההנדסה. בנוסף ללימודים התיאורטיים, כל סטודנט מתנסה בפרויקט גמר לאורך השנה הרביעית, המתבצע במפעל תעשייתי עם הנחייה אישית של איש סגל אקדמי מהמכללה.

לימודי תואר ראשון בהנדסת חומרים מתקדמים - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות האקדמיות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון .B.Sc בהנדסת חומרים מתקדמים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?