עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

לימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מציעה לימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה, אשר מקנים מקצוע מבוקש ומבטיחים השתלבות מהירה בשוק התעסוקה בתפקידים יוקרתיים.


ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון .B.Sc בהנדסת אלקטרוניקה - עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
אלקטרוניקה הינה תחום מתפתח במהירות, אשר משפיע על כל תחומי החיים. לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון מעניקים ידע מקיף בתחום עדכני ותוסס, ומאפשרים להשתלב בתחומים מבוקשים דוגמת אלקטרואופטיקה, עיבוד אותות, אלקטרוניקת צריכה, אלקטרוניקה רפואית, מחשבים ורשתות מחשבים, בקרה ורובוטיקה, ועוד.

לימודי הנדסת אלקטרוניקה - מגוון התמחויות
הסטודנטים בתכנית מוזמנים לבחור בין ארבע התמחויות יוקרתיות ומרתקות: עיבוד אותות - התמחות מבוקשת המתאימה במיוחד למעוניינים להשתלב בעבודות מחקר ופיתוח בתעשיית ההייטק. חלק מהלימודים מוקדש להתנסות במעבדה ועיסוק במימוש שיטות עיבוד אותות ע"ג מעבד האות הייעודי (DSP). הנדסת מחשבים - התמחות ייחודית למעוניינים בידע וכלים מתקדמים לפיתוח מערכות מחשב - החל מפיתוח חומרה, מרכיבים ומעגלים ספרתיים, ועד לשלבי תיכנון מערכות תקשורת מחשבים ומחשוב מקבילי. תקשורת - התמחות הכוללת הקניית ידע מקיף בתשתית התיאורטית של התקשורת האלקטרונית ובשיטות התקשורת והמערכות המודרניות מכל הסוגים. VLSI - התמחות המקנה ידע מעמיק וכלים לתכנון, הדמיה, ובדיקה של מזעור מעגלים אלקטרונים, ספרתיים ואנלוגיים, בטכנולוגיות של מוליכים למחצה. כן כוללת ההתמחות למידה והתנסות בתוכנות CAD מתקדמות.

לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - תנאי קבלה
מועמדים העומדים בכל תנאי הקבלה הבאים יתקבלו אוטומטית ללימודים: ציון פסיכומטרי 550 ומעלה, ממוצע ציוני בגרות 90 ומעלה, בגרות במתמטיקה ברמת 4 יח"ל בציון 80 לפחות או ברמה של 5 יח"ל בציון 70 לפחות, בגרות באנגלית ברמת 4 יח"ל לפחות ובציון 60 ומעלה, ורמה 3 באנגלית בבחינה הפסיכומטרית. מועמדים אשר אינם על כל תנאי קבלה אלו יועלו לדיון בוועדת הקבלה או יופנו ללימודי מכינה.

הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - משך הלימודים
במסלול בוקר משך הלימודים הכולל הינו ארבע שנים, במתכונת של חמישה ימים בשבוע על פני שני סמסטרים לשנה.

לימודי תואר ראשון .B.Sc הנדסת אלקטרוניקה - תוכנית הלימודים
בשל האופי הייחודי של הנדסת אלקטרוניקה, הקורסים במסלול זה מגוונים במיוחד ומקיפים קשת עשירה של תחומים מרתקים. השנתיים הראשונות של הלימודים מוקדשים למקצועות היסוד, וכוללים נושאים דוגמת אנגלית, עקרונות בסיסיים בתורת החשמל והאלקטרוניקה, מתמטיקה ופיזיקה. כל סטודנט בוחר בין לימודי הנדסת אלקטרוניקה בהתמחות תקשורת, או תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה בהתמחות VLSI. בנוסף ללימודי מדעי ההנדסה. בנוסף ללימודים התיאורטיים, כל סטודנט מתנסה בפרויקט גמר לאורך השנה הרביעית, המתבצע במפעל תעשייתי עם הנחייה אישית של איש סגל אקדמי מהמכללה.

לימודי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות האקדמיות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון .B.Sc בהנדסת אלקטרוניקה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?