המכללה האקדמית להנדסה ירושלים

תואר ראשון בהנדסה

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים מציעה מגוון מסלולים של לימודי תואר ראשון בהנדסה, אשר מקנים מקצוע מבוקש ומבטיחים השתלבות מהירה בשוק התעסוקה בתפקידים יוקרתיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תואר ראשון - המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
1. תואר ראשון .B.Sc בהנדסה פרמצבטית - הנדסת תרופות בלעדי בישראל!
2. חדש! תואר ראשון .B.Sc בהנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון
3. תואר ראשון .B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול
4. תואר ראשון .B.Sc בהנדסת תוכנה
5. תואר ראשון .B.Sc בהנדסת אלקטרוניקה
6. תואר ראשון .B.Sc בהנדסת חומרים מתקדמים
7. חדש! תואר ראשון B.Sc בהנדסת מכונות
8. מכינות קדם אקדמיות
בקרוב! תואר ראשון .B.sc בהנדסת טכנולוגיה ירוקה.

לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית להנדסה ירושלים מציעים לסטודנטים מגוון יתרונות ייחודיים, הן מבחינת איכות הלימודים, והן מבחינת האווירה. הודות לשיתוף הפעולה ההדוק של המכללה עם החברות המובילות בתחום הטכנולוגיה והתעשייה עתירת ידע, תוכניות הלימודים מעודכנות ומותאמות לצרכים של המשק, דבר המבטיח כי רוב בוגרי לימודי תואר ראשון בהנדסה במכללה האקדמית להנדסה ירושלים ישתלבו במשרות בכירות בתחומי ההנדסה השונים.

צוות המרצים של המכללה האקדמית להנדסה ירושלים כולל אנשי סגל בכירים מן האוניברסיטה העברית, ולצידם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מעשי רב שנים. לכל מרצה שעות קבלה מוגדרות המאפשרות לסטודנטים לשאול שאלות אישיות בנוגע ללימודים, וללמוד מניסיונם העשיר של המרצים בתחומים השונים. בשנה הבאה ילמדו במכללה האקדמית להנדסה ירושלים מעל 2,000 סטודנטים במסלול לימודי תואר ראשון, דבר המבטיח כי כל סטודנט יזכה לתנאי לימוד נוחים, כיתות מרווחות, ואוזן קשבת של המרצים.

יתרונות נוספים של לימודי תואר ראשון בהנדסה במסלולים השונים במכללה האקדמית להנדסה ירושלים הינם קמפוס הלימודים האיכותי, אשר כולל ספרייה גדולה ועדכנית, מעבדות מתקדמות וחדשניות, ועוד. בנוסף לכך, הסטודנטים במסלול לימודי תואר ראשון בהנדסה נהנים מליווי אישי צמוד, ובכלל זה מערך שיעורי עזר נרחב ותגבורים לפי הצורך. שירות נוסף של המכללה האקדמית להנדסה ירושלים הוא תמיכה כלכלית נרחבת, הכוללת הלוואות, מלגות סיוע, מענקים ומלגות הצטיינות. חשוב לציין כי המכללה מפעילה יחידה להכוון תעסוקתי, המסייעת לסטודנטים ובוגרים כאחד להשתלב בשוק העבודה הטכנולוגי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?