עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

קורס מנהלי רשתות – MCSA/MCITP 2008 - עם הבטחת עבודה

קורס מנהלי רשתות - MCSA/MCITP 2008 (תואר Microsoft Certified IT Professional (MCITP) Server Administrator on Windows Server 2008) של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך מהווה הכנה לבחינות ההסמכה הרשמיות של חברת מייקרוסופט העולמית. הלימודים בקורס MCITP עם הבטחת עבודה.

הקורס מתקיים בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מנהלי רשתות - MCSA/MCITP 2008 -
קורס MCITP של היחידה ללימודי המשך של הטכניון בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה ירושלים, שם לו למטרה להקנות את כל הידע התיאורטי והכלים המעשיים הדרושים להכשרת מומחי הנדסת רשתות ותשתיות מחשוב בפלטפורמת מייקרוסופט.

קורס מנהלי רשתות - MCSA/MCITP 2008 -מטרות -
מטרותיו של הקורס הן לקנות ידע וכלים מתקדמים להכשרת מומחי הנדסת רשתות ותשתיות מחשוב, אשר ישתלבו במהירות בתעשיית ההיי-טק המקומי והבינלאומי.

בין תכני הלימוד בקורס: מבוא למחשבים, חומרה, מערכות הפעלה, ניהול תקלות, מבוא לרשתות, אנגלית טכנית, Windows Vista, ניהול משתמשים, ניהול מדפסות, שרת ניתובים, אבטחת מידע, Active Directory ,WSS 3.0 ועוד.

קורס מנהלי רשתות - MCSA/MCITP 2008 -
קהל יעד -
הקורס מיועד לכל המעוניין לקבל הכשרה כמנהל רשתות ולעסוק בתחום ההייטק. יש לציין כי סטודנטים המחזיקים בהסמכת MCSE 2003יוכלו להשתלב בנושאים הנחוצים להם על מנת לרכוש הסמכת MCITP: Enterprise Administrator 2008.

קורס מנהלי רשתות - MCSA/MCITP 2008 - תנאי קבלה - 
על המועמדים לקורס להיות בעלי השכלה תיכונית וידע בשפה האנגלית, כמו כן עליהם לעבור ראיון אישי ומבדק התאמה לקורס.
הלימודים בקורס כוללים כ-400 שעות לימוד אקדמאיות.

קורס מנהלי רשתות - MCSA/MCITP 2008 - בחינות הסמכה חיצוניות ותעודות - 
על מנת שבוגר יוכל לקבל הסמכת MCITP: Enterprise Administrator 2008 עליו לגשת לבחינות ההסמכה וכל סטודנט שיעבור את הבחינות בהצלחה יקבל תעודת הסמכה זו גם מטעם חברת מיקרוסופט העולמית.

הבוגרים יזכו לתעודת MCITP: Enterprise Administrator 2008 הניתנת ע"י מיקרוסופט, והיא תעודה בינלאומית המאפשרת לעסוק בתחום בארץ ובחו"ל, זאת בזכות היותה של מכללת One1College - מכללה מוכרת של מיקרוסופט בעלת ההסמכה הייחודית: .Gold CPLS: Certified Partner for Learning Solutions


*הבטחת עבודה בהתאם לתקנון החברה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?