עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך מכשיר את המשתתפים באופן מקצועי בתחום הדוברות ויחסי הציבור, על ידי הקניית מיומנויות מעשיות בתחום ומקנה להם ראייה רחבה על הסביבה בה פועל איש יחסי הציבור והדוברות. 

הקורס מתקיים בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור 
חשיבותו והשפעתו של תחום יחסי הציבור על תחומי חיים רבים הינה גדולה, ולמרות זאת הוא עדיין נחשב כתחום עמום ולא מספיק ברור בקרב רוב הציבור. העוסקים בתחום יחסי הציבור נמצאים כמעט בכל מקום ורק בישראל קיימים למעלה מ-400 משרדים המעניקים שירותים בתחומי הפוליטיקה, בריאות, חוק ומשפט, כלכלה ועסקים, ספורט, תעשיה ומסחר, תרבות, בידור ופנאי ועוד.

התחרות בתחום התקשורת ויחסי הציבור גדולה בשל היותו של הענף דינאמי ולפיכך עבודתו של איש יחסי הציבור דורשת היכרות רחבה ומעמיקה עם העיתונות הכתובה, דרכי פעילותה, הכוחות הפועלים בה ו'כללי המשחק' הנהוגים בה. עבור אנשי מקצוע בתחום ישנו צורך אמיתי בלימוד מתמיד והתמקצעות בטכנולוגיות החדשות, במגמות ובתהליכים הקיימים בענף ובתחומים המשיקים לו.

תוכנית הקורס לתקשורת, דוברות ויחסי ציבור מאפשרת למשתתפים להכיר את פעילות יחסי הציבור והדרכים ליישם תכניות יחסי ציבור, לקידום תדמיתם של גופים וארגונים בתחומי פעילות שונים ומגוונים. המשתתפים בקורס ילמדו כיצד ניתן לבנות מסרים רעיוניים ואישיים, הכנת הלקוח להופעה משכנעת בתקשורת הכתובה והאלקטרונית, גיבוש דרכי פעולה תקשורתיים, ניהול משברים תקשורתיים וכדומה. הקורס יעסוק בין היתר גם בתחום הפרסום והלובינג בכנסת ותשלב לצד כל אלו סיורים במערכות תקשורת שונות.

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור - היקף הקורס -
הקורס כולל כ-140 שעות אקדמיות, מתוכן 20 שעות הנחיית פרויקט גמר. 28 מפגשים, כל מפגש בין 4-5 שעות אקדמיות.

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור - קהל היעד -
הקורס מיועד לאקדמאיים / סטודנטים מתחומים שונים המעוניינים בהכשרה מקצועית בתחום מבוקש; לעוסקים או מתעתדים לעסוק בתחום יחסי הציבור והדוברות; למגיעים מהתחום ומעוניינים להרחיב ידיעותיהם וליישם זאת בפרקטיקה המקצועית.

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור - תנאי קבלה -
על המועמדים לעבור ועדת קבלה ולהיות אקדמאיים / סטודנטים מכל התחומים.

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור - תוכן הקורס -
הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס הינם: עיתונות, יחסי ציבור, דוברות ויעוץ תקשורתי, פרסום.

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור -מבנה הקורס - 
הלימודים בקורס כוללים רקע תיאורטי, מבואות ומושגים בסיסיים בתחום יחסי ציבור, דוברות, פרסום ועיתונות לצד סיורים לימודיים במערכות תקשורת אלקטרונית ועיתונות, משרדי יחסי ציבור ודוברות כמו גם פאנל תקשורת שיתקיים בקורס. על המשתתפים יהיה להכין פרויקט גמר ותינתן אפשרות לאיתור משרד לטובת התמחות וזאת על פי היצע מקומות וללא התחייבות.

קורס תקשורת דוברות ויחסי ציבור - תעודה - 
לעומדים בדרישות התכנית תוענק תעודה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?