עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

קורס שמאות מקרקעין וניהול נכסים

קורס שמאות מקרקעין וניהול עזריאלי והטכניון - לימודי המשך מכשיר שמאי מקרקעין הבקיאים בהערכות שווי מקרקעין ודיני שימוש ראויים למקרקעין, כמו גם במשפט ומיסוי בתחום הנדל"ן. הקורס בשמאות מקרקעין מהווה הכנה לבחינות ההסמכה של מועצת שמאי מקרקעין מטעם משרד המשפטים.

הקורס מתקיים בירושלים

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס שמאות מקרקעין 
שוק הנדל"ן הינו שוק דינאמי המושפע מגורמים רבים כגון כלכלה, משפט וביטוח. קורס שמאות מקרקעין של היחידה ללימודי המשך של הטכניון בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה ירושלים, בקיאים בהערכת שווי נכסי נדל"ן בתקופות מיתון ושגשוג ובחישוב התועלת הכלכלית של הנכס לבעלי הזכויות. הקורס לשמאות מקרקעין שם דגש על הגישות השונות הקיימות בשוק להערכת שווי נדל"ן וכן על ידע רלוונטי במיסוי ומשפט, ההכרחיים להערכה מדויקת של שווי הנכס. בנוסף, מהווה הקורס הכנה לבחינות מועצת שמאי מקרקעין מטעם משרד המשפטים, ההכרחיים לשם  קבלת רישיון שמאי מקרקעין בישראל (לאחר תקופת התמחות).

קורס שמאות מקרקעין וניהול נכסים - מטרות -
מטרותיו של הקורס הן להעניק ידע וכלים מקצועיים מתקדמים בתחום הנדל"ן ולהכין את המשתתפים לבחינות מועצת שמאי מקרקעין, לקבלת רישיון שמאי מקרקעין בישראל, מטעם משרד המשפטים.

קורס שמאות מקרקעין וניהול נכסים - תוכן הקורס -
תכני הלימוד בקורס כוללים תכנים כגון: יסודות המימון ושימושים בשומת מקרקעין, יסודות מדידה ומיפוי, יסודות הכלכלה, יסודות הנדסת בניין והנדסה אזרחית, סטטיסטיקה, דינים, תכנון ובנייה, יסודות החשבונאות וניתוח דוחות כספיים, מיסוי מקרקעין ומיסים אחרים, מבוא לתורת השמאות, גישות ועקרונות בהערכת מקרקעין, יישומים בשומת מקרקעין.

קורס שמאות מקרקעין וניהול נכסים - קהל היעד -
הקורס מיועד לסטודנטים הלומדים לתואר ראשון ובוגרי תואר ראשון ממוסד ישראלי המוכר ע"י המל"ג.

קורס שמאות מקרקעין וניהול נכסים - היקף הקורס - 
הלימודים בקורס נפרשים על פני כשלוש שנים ונפתחים פעמיים בשנה: אוקטובר ומרץ.

קורס שמאות מקרקעין וניהול נכסים - תעודה -  
לבוגרי הקורס שעמדו בכל הדרישות תוענק תעודת גמר. רישיון ממשרד המשפטים, יוענק למי שעבר את כל בחינות מועצת שמאי המקרקעין וכן השלים את תקופת ההתמחות. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?