עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

קורס ניהול פרויקטים

קורס ניהול פרוייקטים של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך מקנה את כל הידע והמיומנות הרלוונטיים ממנהלי הפרוייקט להשגת היעדים הדרושים והצלחת הפרוייקט. קורס ניהול פרוייקטים שם דגש על מתן כלי ניהול יישומיים, אשר ישרתו את מנהלי הפרוייקטים הלכה למעשה.  

הקורס מתקיים בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול פרויקטים
ניהול נכון של פרויקט גורם להפקת תפוקה מקסימאלית הן מהגורם האנושי בחברה והן בפן המקצועי והטכני, ובכך למעשה מגדיל את רווחיו של הארגון בו הוא פועל. קורס ניהול פרוייקטים של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך, הינו קורס עיוני ומעשי ברמה גבוהה ביותר, ככל שאר הקורסים במכללה, המועבר על ידי טובי אנשי התעשייה הקיימים כיום בארץ.

הלימודים בקורס כוללים תכנים כגון: הגדרות ומונחי יסוד בניהול פרויקט ,מבנים ארגוניים, הכשרתו ותפקידו של מנהל הפרויקט, בקרה ניהולית, תחומי הידע והממשקים בניהול פרויקט, מחזור חיי מוצר / פרויקט, תרשים זרימת התהליך, מחזור עלות חיי מוצר / פרויקט, תכולת הפרויקט, טבלת קדימויות, רשת פעולות, תוכנית עבודה, תקציב הפרויקט, תכנון באילוצי משאבים, ניהול סיכונים בפרויקט, בקרת ביצוע בשיטת "זיכוי ערך", ניהול שינויים ובקרת תצורה, ניהול צוות, ניהול זמן, ניהול מו"מ, סגנונות ניהול, תוכנת M.S.PROJECT לניהול פרויקט. הלימודים כוללים לימודים עיוניים והגשת פרוייקט גמר מסכם.

קורס ניהול פרויקטים - מטרה -
מטרותיו של הקורס הינן להקנות ידע, הבנה וכלי ניהול יישומיים אשר יסייעו לניהולו היעיל של הפרויקט. תוכנית הקורס תתמקד בלימוד תהליך מובנה אשר ייקנה למנהל הפרויקט כלי ניהולי לביצוע עבודתו בצורה הטובה ביותר.

קורס ניהול פרויקטים - קהל יעד -
הקורס מיועד למנהלי פרויקטים בפיתוח ובהקמות, מנהלי תפעול, מנהלי אחזקה, מנהלי מחלקות ומארגני אירועים.

קורס ניהול פרויקטים - תנאי קבלה -
על המועמדים לקורס להיות בעלי השכלה אקדמית ובעלי ניסיון מעשי בתעשייה. כמו כן יהיה עליהם לעבור וועדת קבלה.

קורס ניהול פרויקטים - היקף הקורס - 
הקורס נשמך כ-4 חודשים: 70 שעות אקדמיות + 15 שעות הנחיית פרויקט.

לעומדים בדרישות תכנית הלימודים תוענק תעודת גמר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?