עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך, שם לו למטרה להכשיר אנשי משאבי אנוש המשלבים מיומנויות באיתור ושימור ההון האנושי בארגון, תוך שמירה על מקסום ריווחי הארגון והצלחתו. 

הקורס מתקיים בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש -
תחום משאבי אנוש, הצובר תאוצה בשנים האחרונות, נשען על ההנחה כי הצלחתו של ארגון תלויה בראש ובראשונה בהון האנושי העובד בו. קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך שם דגש על תפקידו של מנהל משאבי האנוש בגיוס והכשרה של העובדים בארגון תוך פיתוח מתמיד של ההון האנושי ותגמולו. הקורס מקנה את כל הכלים התיאורטיים והישומיים הדרושים לשם הכשרת אנשי משאבי אנוש מקצוענים, בכל תחומי המשנה השונים של המקצוע.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: ניתוח עיסוקים, מיון, גיוס עובדים, רשתות חברתיות וראיונות, מרכזי הערכה, הדרכות ופיתוח עובדים ומנהלים, שימור עובדים ומערכות רווחה, תהליכי המשוב והערכת העובדים, יחסי עובד מעביד, תהליכי קליטת עובדים, תהליכי עזיבת עובדים ופרישה, מיומנויות אישיות - ניהול זמן, פרויקטים, אנשים קונפליקטים ועוד, ניהול שינויים ארגוניים והתנהגותיים, מיומנויות פרזנטציה ושלל נושאים מרתקים נוספים.

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש - מטרות - 
מטרותיו של הקורס הן מתן כלים תיאורטיים ויישומיים, מתוך מחקרי שטח עדכניים והסתכלות על מגמות עתידיות, למיצובו של איש משאבי האנוש כמקצוען בניהול המשאב האנושי, בתחומי המשנה השונים של המקצוע.

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש - קהל היעד -
הקורס מיועד לעובדי משאבי אנוש בארגונים המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום וכן לבוגרי תואר ראשון המעוניינים בהסבה מקצועית וסטודנטים בתחום משאבי אנוש המתעתדים לעסוק בתחום.

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש - מתכונת הקורס - 
הקורס כולל כ-120 שעות לימוד אקדמיות, ונערך במתכונת של מפגש אחד לשבוע בשעות אחר הצהריים. משך הקורס כחמישה חודשים.

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש - תעודה -
לבוגרי הקורס שיעמדו בדרישות התוכנית התוענק תעודת גמר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?