עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

קורס מנהלי מערכות ורשתות

קורס מנהלי מערכות ורשתות של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך מכשיר מנהלי רשתות ומערכות האחראים על הקמת תשתיות מחשוב ארגוניות וניהול שוטף של תשתיות אלה באופן יעיל. קורס מנהלי מערכות ורשתות מקנה את הידע החדיש והמתקדם ביותר בתחום.

הקורס מתקיים בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מנהלי מערכות ורשתות 
קורס מנהלי מערכות ורשתות, הנלמד בעזריאלי והטכניון - לימודי חוץ, מקנה ידע מקצועי מעמיק בסביבת רשתות ומערכות מיקרוסופט כמו גם במערכות Unix/Linux. הקורס שם דגש על תכנון, הקמה ותפעול של רשתות מחשבים ומערכות ההפעלה של שרתים ושל עמדות עבודה. תכני הקורס המקיפים הן בפלטפורמת מייקרוסופט והן בפלטפורמת Linux מבטיחים השתלבות מהירה בארגונים וחברות. הקורס מהווה הכנה לבחינות ההסמכה MCSA של מייקרוסופט (מנהלי מערכות מייקרוסופט).

תכני הלימוד בקורס כוללים מגוון נושאים כגון: The Internet World and the TCP/IP protocols, Network structure and infrastructure, Implementing and Supporting Microsoft Windows XP Professional ,Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003  Environment ,Implementing, Managing, and Maintaining a Windows Server 2003 Network Infrastructure, Implementing and Managing Microsoft Exchange Server 2003, Introduction to Unix/Linux

הלימודים בקורס נמשכים 200 שעות לימוד הנפרשים על פני 6 חודשים, במתכונת דו שבועית (4 שעות כל מפגש) ומיועדים לבעלי ידע קודם בתחום המחשבים, ידיעה טובה של השפה האנגלית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?