עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

סדנאות פיננסים

עזריאלי והטכניון - לימודי המשך מציעים מגוון סדנאות בתחום הפיננסים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
סדנאות פיננסים:
קריאה וניתוח דוחות כספיים
עקרונות בבניית התקציב והתכנית העסקית
ניהול סיכונים ו SOX
תקינה בינלאומית (IFRS) וההשלכות על הדוחות הכספיים

קריאה וניתוח דוחות כספיים - להפסיק לפחד מהשורה התחתונה!
עבור אנשים רבים דו"ח כספי הוא מסמך מסתורי הכתוב בשפת סתרים סתומה. למרות חשיבותם הרבה לתפעול נכון של עסק או חברה, ולמרות שמדובר בתחום קריטי לקיומו של כל עסק, רבים משאירים את מלאכת ניתוח הדיווחים הכספיים לאנשי הכספים. גם אם אין לכם רקע פיננסי, הסדנא המרוכזת תעניק לך את הידע והמיומנויות הדרושים לניתוח והבנה של הנושא, תוך חשיפה לדוחות כספיים אמיתיים ובהנחייתו של איש פיננסים מקצועי, בכיר ומנוסה. הסדנא מומלצת למנהלים מכל סוג הנדרשים להשתמש בדוחות כחלק מתהליך קבלת החלטות בארגון. משך הסדנא מפגש בין 3.5 שעות.

עקרונות בבניית התקציב והתכנית העסקית - ללמוד את הבסיס לצמיחה
הבסיס להקמת כל עסק או מיזם עסקי מתחיל בהגדרת תקציב וניסוח תכנית עסקית. אלה הם היסודות עליהן ייבנה העסק ולכן חשיבותם רבה כל כך. הסדנא המרוכזת מיועדת למנהלים בארגונים האחראיים על בניית תכנית עסקית ויזמים המעוניינים בידע בתחום ואינה מצריכה ידע פיננסי קודם. במהלך הסדנא תלמד את כל נושאי התוכנית העסקית, תבין את העקרונות בתחום ויהיו בידיך הידע והכלים לנסח או לנתח תכניות עסקיות ומסמכי תקציב. משך הסדנא מפגש בין 3.5 שעות. 

ניהול סיכונים ו SOX - להבין ולהפנים את התקן החדש
חוק ה-SOX  האמריקאי,אומץ בישראל בעקבות ועדת גושן וקבע סטנדרטים חדשים עבור הנהלות, חברות ממשלתיות וציבוריות. והבהיר את נושא אחריותם האישית של מנהלי החברה על שלמות ונכונות הדוחות הכספיים. החוק טילטל את המערכת החשבונאית והציג מהפך רגולטורי וניהולי באופן ההתנהלות החשבונאית וניהול הסיכונים של חברות. במהלך הסדנא המרוכזת נלמד לעומק את חוק ה- SOX, כיצד הגיע לעולם וכיצד הוא משליך על העבודה בארגונים הישראלים, נעמוד על העקרונות הבסיסיים המנחים את הארגון בעקבות אימוץ החוק ועל ההשלכות הצפויות לחברות המאמצות את עקרונות החוק.  הסדנא נבנתה עבור עובדים הנחשפים לדרישות ה- SOX בתוך הארגון ומעוניינים להבין את המשמעות של חוק זה ועבור מנהלים המעוניינים להבין את ההשפעה של החוק על תחומי האחריות שלהם. משך הסדנא מפגש בין 3.5 שעות.

תקינה בינלאומית (IFRS) וההשלכות על הדוחות הכספיים - משנים כיוון - על התקינה הבינלאומית
בשנים האחרונות חל מהפך בשיטת התקינה החשבונאית בישראל, והמערכת הישראלית אימצה את שיטת תקני הדיווח הכספי הבינלאומיים (IFRS). התקינה הבינלאומית מבוססת על מערכת של עקרונות אשר מטרתם לקבוע כללים ומסגרת מושגית וכן להכתיב דרישות ספציפיות, הגדרות וקריטריונים למדידה של נכסים, התחייבויות, הכנסות והוצאות לשם הכנה והצגה של דוחות כספיים. במהלך הסדנא המרוכזת יובהרו ההבדלים בין התקינות ויילמדו מונחי התקינה הבינלאומית, כגון: הערך ההוגן, הערכת מנהל, הפעלת שיקול דעת וכדומה. הסדנא מיועדת לכל אדם המעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחום ואינה דורשת ידע מקדים בחשבונאות או פיננסים. משך הסדנא מפגש בין 3.5 שעות
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?