עזריאלי והטכניון - לימודי המשך

מנהלי מערכות רשתות ואבטחת מידע

קורס מנהלי מערכות ורשתות של עזריאלי והטכניון - לימודי המשך, מכשיר מהנדסי רשתות ומערכות האחראים על תכנון תשתיות מחשוב ארגוניות, הקמתן  וניהול שוטף ואפקטיבי של תשתיות אלה. הקורס מהווה הכנה לבחינות ההסמכה MCSE של מייקרוסופט (מהנדסי מערכות מייקרוסופט).

הקורס מתקיים בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מהנדסי מערכות ורשתות מקנה ידע מקצועי מעמיק בסביבת רשתות ומערכות של מייקרוסופט ולינוקס כמו גם באבטחת מידע.  קורס מהנדסי מערכות ורשתות שם דגש על היכרות עם מערכות ההפעלה של השרתים השונים ותחנות העבודה וכן עם פרוטוקולי התקשורת השונים.  קורס מהנדסי מערכות ורשתות ככל שאר הקורסים ביחידה ללימודי המשך במכללה האקדמית להנדסה בירושלים , בשיתוף הטכניון, מלמד את המילה האחרונה בתחום ומתעדכן תדיר בשינויים העולמיים בהנדסת מערכות ורשתות. תכני הקורס המקיפים הן בפלטפורמת מייקרוסופט והן באבטחת מידע מבטיחים השתלבות מהירה בארגונים וחברות.

תכני הלימוד בקורס כוללים מגוון נושאים כגון The Internet World and the TCP/IP protocols, Network structure and infrastructure, Implementing and Supporting Microsoft Windows XP Professional, Hacking techniques and attacks, Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003  Environment, The ISO 27000 Security Standard, Implementing, Managing, and Maintaining a Windows Server 2003 Network Infrastructure Planning, Firewalls technology and implementing Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server, Designing Security for a Windows Server 2003 Network, Fundamentals of Linux Administration. 

הלימודים בקורס נמשכים 270 שעות לימוד הנפרשים על פני 8 חודשים, במתכונת דו שבועית ומיועדים לבעלי ידע קודם בתחום המחשבים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?