המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה

מבחר קורסים בקוסמטיקה

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מציע מגוון עשיר של קורס קוסמטיקה וטכנולוגיה אסתטית, אשר פותחים אפשרויות תעסוקה מרתקות בפני בוגרות הלימודים.

הלימודים מתקיימים ברמת גן בלבד!!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - מגוון קורסים
קורס קוסמטיקה
קורס פדיקור/מניקור
קורס בניית ציפורניים
קורס איפור קבוע
קורס עיצוב גבות ושעווה

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - קורסי קוסמטיקה מקצועית וטכנולוגיה אסתטית
עולם הקוסמטיקה הינו מורכב ומרתק, ומשום כך יש צורך בהכשרה מקצועית על מנת לעסוק בו. המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה הוקם על ידי צוות מומחים בעל ניסיון רב, ומקנה לסטודנטים השכלה נרחבת בתחום הקוסמטיקה המקצועית, תוך שמירה על אווירה מתקדמת.

אנשי מקצוע איכותיים - המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
בראש המרכז הרב תחומי עומד נמרוד זניר, אשר הינו בעל ניסיון של מעל שני עשורים בתחום השיווק, הפיתוח והתמיכה במכוני יופי. עופרה לירם היא מנהלת התחום האקדמי, ומאחוריה דורות של קוסמטיקאיות מצליחות אשר זכו ללמוד מניסיונה הרב ומהידע העצום שלה.

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - יתרונות לסטודנטים
דגש מרכזי ניתן במהלך ההסמכה על פיתוח מקצועית ועצמאות בקרב אנשי המקצוע לעתיד, ולשם כך נוצר שיתוף פעולה עם פלסטיקאי מומחה, אשר משמש כיועץ האקדמי של המרכז.

סגל הוראה בעל ניסיון - המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
אנשי המקצוע במרכז כוללים קוסמטיקאיות רפואיות, רופאים מומחים, וכן מרצים ומורים מנוסים, אשר מקדישים את יכולותיהם המגוונות לשם קידום התלמידים במרכז עד לתחושה של עצמאות מלאה.

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - מיקום נוח
על מנת להבטיח לסטודנטים נגישות רבה ככל האפשר, המרכז ממוקם במתחם הבורסה ברמת גן, בסמוך לתחנת רכבת סבידור מרכז. בנוסף למגוון רחב של קורסי קוסמטיקה, המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מציע גם קומפלקס מקצועי המעניק לתלמידות קוסמטיקה, וכן לקוסמטיקאיות מנוסות, את כל הידע והשירותים הנחוצים על מנת לפתוח מכון. בין השירותים במרכז ניתן למנות מכשירים מתחום הטכנולוגיה האסתטית מהיצרנים המובילים, ייעוץ בשיווק ומיתוג העסק, מבחר מעבדות מובילות, וכמובן תוכניות לימודים ייעודיות ומקיפות.

הלימודים מתקיימים ברמת גן בלבד!!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?