המרכז ללימודים אקדמיים

תואר שני M.A בחינוך סביבתי

המרכז ללימודים אקדמיים מציעה תכנית לימודים מרתקת, ייחודית וחדשנית באחד הנושאים "הבוערים" שעל סדר היום – החינוך הסביבתי, תחום אשר חשיבותו צפויה אף להמשיך ולהעלות במהלך השנים הקרובות. תכנית הלימודים של המל"א הינה איכותית במיוחד, ומכשירה את בוגריה במיטב הידע והכלים בתחום.

החלה ההרשמה למחזור אוקטובר 2013

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר שני
M.A בחינוך סביבתי – מידע כללי
תכנית הלימודים החדשה של המרכז ללימודים אקדמיים מציעה לכם הזדמנות פז להתמחות ולהשתלב באחד מהתחומים החשובים והמדוברים ביותר אשר על סדר היום – החינוך הסביבתי. תחום זה מבקש להנחיל לתלמידים במערכות החינוך (הפורמלית והבלתי פורמלית כאחת), כמו גם לציבור הרחב, ערכים ודרכי התנהגות אשר יעלו את המודעות הכללית לנושא, ויובילו לשמירה על הסביבה ולהתמודדות טובה יותר עם רבות מהבעיות הסביבתיות המטרידות את העולם. תכנית הלימודים הייחודית של המל"א משלבת שלל תחומי דעת מרתקים – פילוסופיה, גיאוגרפיה, חינוך, כימיה, אקולוגיה ועוד, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, וביכולתם להוביל תחום חשוב זה, ולהשתלב בשלל העבודות המרתקות בו.

תואר שני M.A בחינוך סביבתי – תנאי הקבלה
ללימודים יתקבלו מועמדים בעלי תואר ראשון, בעלי ממוצע ציונים של 80 ומעלה בתואר. בוגרי מוסדות אקדמיים מחו"ל אישור שקילות לתואר מהלשכה להערכת תארים ודיפלומות מחו"ל ותרגום גיליון ציונים חתום ע"י נוטריון.

תואר שני M.A בחינוך סביבתי – משך הלימודים
הלימודים בתכנית נמשכים כארבעה סמסטרים רצופים, וכוללים כיום לימודים מרוכז אחד בשבוע. 
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?