בית ספר "דן" ללימודי היי-טק במרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב

ביה"ס "דן" ללימודי מחשבים והייטק של המרכז ללימודים אקדמיים מציעה לכם הזדמנות פז להשתלב בלימודים לתואר מבוקש ונחשק במדעי המחשב*. תכנית הלימודים המקיפה והמעמיקה בתואר זה, תכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בתחום מרתק ומתפתח זה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במדעי המחשב - מידע כללי
מדעי המחשב הינו תחום יוקרתי ומרתק, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים, בוגרי לימודי תואר ראשון במדעי המחשב. הלימודים במל"א הינם לימודים איכותיים במיוחד, המשלבים רקע תיאורטי נרחב עם ידע מקצועי. בנוסף, הסטודנטים נהנים מצבירת קשרים וניסיון מקצועי בתחום ההייטק כבר במהלך הלימודים.

תואר ראשון במדעי המחשב - אפשרויות תעסוקה
לאחר סיום הלימודים, הבוגרים יכולים להשתלב בקשת רחבה של מקומות עבודה. ניתן לעסוק בפיתוח תוכנה בתעשיית ההיי טק, ובכלל זה פיתוח תוכנות לתקשורת, מערכות של בסיס נתונים, אינטרנט, אפליקציות שונות, אבטחת מידע, וכדומה.

תואר ראשון במדעי המחשב - תנאי קבלה
דרישות הסף לקבלה לתואר כוללות ציון בגרות משוקלל של 90 לפחות, ואילו מועמדים בעלי ממוצע בגרות משוקלל בטווח שבין 75-89, העומדים בשאר דרישות הקבלה, יוכלו להתקבל ללימודי שנה א' במעמד "תלמיד על תנאי" ויידרשו להשיג ציון ממוצע של 70 לפחות כתנאי להמשך לימודיהם בשנה ב'. זאת בנוסף לכל תנאי המעבר האחרים. תלמידים בעלי ממוצע נמוך יותר יידונו לקראת תום תקופת הרישום במסגרת דיון של ועדת קבלה לגבי כל מועמד., כאשר במסגרת הקבלה ללימודי התואר הראשון במדעי המחשב יינתן בונוס בחישוב הממוצע למועמדים שעשו בחינה במתמטיקה ברמה של 4 או 5 יחידות לימוד במתמטיקה, בפיזיקה, כימיה, ביולוגיה ומחשבים.

*המוסד קיבל את היתר המל"ג ללמד לתואר הנ"ל, ההסמכה להענקת התואר מותנית באישור המל"ג.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית ספר "דן" ללימודי היי-טק במרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?