המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון פסיכולוגיה

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה בבית הספר לפסיכולוגיה מבטיחים תואר מבוקש, ופותחים הזדמנויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזור אוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון משתייכים למדעי החברה, ובתורת שכאלה הם חוקרים על התנהגות בני האדם. במהלך הלימודים הסטודנטים עוסקים במאפיינים שונים ובדרכים בהם באה לידי ביטוי התנהגות אנושית, על מנת להקנות תשתית ידע נרחבת. באמצעות בסיס איתן של ידע בוגרי לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במרכז ללימודים אקדמיים יכולים להשתלב במגוון מקומות תעסוקה, או להמשיך אל לימודי תואר שני בפסיכולוגיה. חשוב לציין כי על מנת לעסוק בצורה קלינית במקצוע הפסיכולוגיה, יש להשלים בהצלחה לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית.

המרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית לימודים ייחודית, המקנה לסטודנטים של לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה כלים ייחודיים המסייעים להעצמת כישורים בתחום. אפיקי תעסוקה דוגמת שיווק, משאבי אנוש או כלכלה משיקים במידה רבה לפסיכולוגיה, ועל כן לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים מהווים קרש קפיצה משמעותי עבור מי ששואף להשתלב בתחומים אלו. בנוסף, לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון מקנים השכלה מקיפה במגוון תחומים, המאפשרת לעשות הסבה מקצועית לקשת רחבה של נושאי לימוד.

לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים מציבים תנאי קבלה של בגרות מלאה בציון משוקלל של 75 ומעלה או תעודה שוות ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית. עם זאת, נרשם מעל גיל 30 אשר אינו עומד בתנאים אלו, נדרש להשתתף במכינה קדם אקדמית. משך הלימודים הינו שלוש שנים, כאשר הסטודנטים יכולים לבחור בין מסלול בוקר, לבין לימודי ערב המאפשרים לשלב עבודה סדירה עם הלימודים.

במהלך לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במרכז ללימודים אקדמיים הסטודנטים נחשפים למגוון רחב של נושאים מרתקים, המשלבים בין לימודי מבוא, לימודי בחירה, ועבודת שדה. קורסים דוגמת פסיכולוגיה ניסויית, פסיכולוגיה של המגדר, פסיכופתולוגיה, פיתוח זהות אישית ומקצועית, מבחני הערכה בפסיכולוגיה הפסיכולוגיה של המיניות ושיטות וגישות בפסיכולוגיה הם רק חלק מנושאי הלימוד. צוות המרצים של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר המבטיח לסטודנטים לימודים מעניינים ואיכותיים במיוחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?