המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק - המרכז ללימודים אקדמיים
שיווק מודרני בוחן את הארגון מתוך ראייתו כיחידה כלכלית מגובשת, אשר מטרתה לספק את המוצר או השירות המבוקש על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על יעילות ורווח כלכלי. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק מקנים לסטודנטים ידע וכלי ניתוח נרחבים, המאפשרים להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בתחומי השיווק השונים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק - היקף התוכנית
על מנת לזכות בתואר ראשון יש להשלים 120 נקודות זכות, כאשר מתוכן 69 נקודות הן חובה. לימודי המסלול הינן בהיקף של 21 נקודות, לימודי הרחבה 24 נקודות נוספות, ונוסף על כך פרויקט גמר בהיקף של 6 נקודות.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק נמשכים שלוש שנים, ומוצעים במסלול בוקר או לימודי ערב, כאשר בשני המסלולים ניתן לשלב סמסטר קיץ. מסלול לימודי ערב מתקיים בשעות הערב וכולל גם ימי שישי, ואילו לימודי בוקר מתקיימים בשעות הבוקר בלבד.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תחומי לימוד עדכניים. קורס אנגלית ככלי ניהולי, יסודות התנהגות ארגונית, כלכלת ישראל, ניהול מותג, יסודות השיווק, ניהול משאבי אנוש, מערכות בקרה והערכה בארגון, שיווק באמצעות האינטרנט, אתיקה, פרסום וקידום מכירות, התנהגות צרכנים, ניהול השיווק וקבלת החלטות ניהוליות הם רק חלק מנושאי הלימוד המרתקים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, או תעודה שווך ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת הבגרות, בממוצע משוקלל 80 ומעלה. חשוב לציין כי בני גיל שלושים ומעלה אשר אינם עומדים בתנאים אלו, נדרשים למכינה קדם אקדמית.

יתרונות לסטודנטים - המרכז ללימודים אקדמיים
צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?