המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי - המרכז ללימודים אקדמיים
מסלול מרתק זה מאפשר לסטודנטים לטעום מכל העולמות, ללא צורך להתמקד בתחום ספציפי. ניתן לשלב בין מסלולים שונים, על מנת לרכוש תשתית ידע רחבה במגוון נושאים, ותוך כדי התאמה אישית של ארגז הכלים הניהולי בהתאם לצרכים הספציפיים של הסטודנט.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי - היקף התוכנית
על מנת לזכות בתואר ראשון יש להשלים 120 נקודות זכות, כאשר מתוכן 60 נקודות הן חובה. לימודי המסלול הינם בהיקף של 21 נקודות, לימודי הרחבה נוספים של 24 נקודות, ונוסף על כך פרויקט גמר בהיקף של 6 נקודות.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי נמשכים שלוש שנים, ומוצעים במסלול בוקר בלבד או במסגרת לימודי ערב, כאשר בשני המסלולים ניתן לשלב סמסטר קיץ. מסלול לימודי ערב מתקיים בשעות הערב וכולל גם ימי שישי, ואילו לימודי בוקר מתקיימים בשעות הבוקר בלבד.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול רב תחומי - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללת זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, או תעודה שווך ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת הבגרות, בממוצע משוקלל 80 ומעלה. חשוב לציין כי בני גיל שלושים ומעלה אשר אינם עומדים בתנאים אלו, נדרשים למכינה קדם אקדמית.

יתרונות לסטודנטים - המרכז ללימודים אקדמיים
צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?