המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ניהול משאבי אנוש - המרכז ללימודים אקדמיים
משאבי אנוש הוא תחום מרתק, אשר עוסק במשאב האנושי בארגון. לימודי ניהול משאבי אנוש במסגרת תואר ראשון במנהל עסקים מורכבים משלושה נדבכים משלימים, המעניקים לסטודנטים ראיית עולם מורכבת ורב ממדית, המאפשרת להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש - היקף התוכנית
על מנת לזכות בתואר ראשון יש להשלים 120 נקודות זכות, כאשר מתוכן 69 נקודות הן חובה. לימודי המסלול הינן בהיקף של 21 נקודות, לימודי הרחבה 24 נקודות נוספות, ונוסף על כך פרויקט גמר בהיקף של 6 נקודות.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש נמשכים שלוש שנים, ומוצעים במסלול בוקר או לימודי ערב, כאשר בשני המסלולים ניתן לשלב סמסטר קיץ. מסלול לימודי ערב מתקיים בשעות הערב וכולל גם ימי שישי, ואילו לימודי בוקר מתקיימים בשעות הבוקר בלבד.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תחומי לימוד עדכניים. קורס יסודות ההתנהגות הארגונית, ניהול מו"מ, פיתוח ארגוני ופיתוח עובדים, קבלת החלטות ניהוליות, יחסי עבודה, המערך המוסדי, קידום עובדים תכנון קריירה ופרישה, יסודות השיווק, מערכות בקרה והערכה בארגון, ניהול משאבי אנוש, פסיכולוגיה של עבודה, היבטים טכנולוגיים בניהול משאבי אנוש, כלכלת ישראל ויזמות הם רק חלק מנושאי הלימוד המרתקים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, או תעודה שווך ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת הבגרות, בממוצע משוקלל 80 ומעלה. חשוב לציין כי בני גיל שלושים ומעלה אשר אינם עומדים בתנאים אלו, נדרשים למכינה קדם אקדמית.

יתרונות לסטודנטים - המרכז ללימודים אקדמיים
צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?