המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות - המרכז ללימודים אקדמיים
על מנת לעסוק בשיווק ובנקאות יש לזכות בהסמכה המתאימה מטעם הרשות לניירות ערך, והמרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית לימודים של תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות הכוללת הכנה לבחינות של הרשות. בנוסף, מסלול הלימודים מעניק הבנה מעמיקה בשיקולים השונים המרכיבים את הסוגיות המימוניות, ומקנה תפישה כלכלית נרחבת המאפשרת להשתלב בקשת רחבה שלך מקומות תעסוקה.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות - היקף התוכנית
על מנת לזכות בתואר ראשון יש להשלים 120 נקודות זכות, כאשר מתוכן 69 נקודות הן חובה. לימודי המסלול הינן בהיקף של 21 נקודות, לימודי הרחבה 24 נקודות נוספות, ונוסף על כך פרויקט גמר בהיקף של 6 נקודות.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות נמשכים שלוש שנים, ומוצעים במסלול בוקר או לימודי ערב, כאשר בשני המסלולים ניתן לשלב סמסטר קיץ. מסלול לימודי ערב מתקיים בשעות הערב וכולל גם ימי שישי, ואילו לימודי בוקר מתקיימים בשעות הבוקר בלבד.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תחומי לימוד עדכניים. קורס משפט עסקי, שיטות מחקר, אנגלית ככלי ניהולי, קבלת החלטות ניהוליות, ניתוח דוחות כספיים, איגרות חוב, שוק ההון, יסודות השיווק, כספים ובנקאות, ניתוח ניירות ערך, כלכלת ישראל, ניתוח ניירות ערך, מערכות בקרה והערכה בארגון, כלכלה ניהולית ואתיקה הם רק חלק מנושאי הלימוד המרתקים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, או תעודה שווך ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת הבגרות, בממוצע משוקלל 80 ומעלה. חשוב לציין כי בני גיל שלושים ומעלה אשר אינם עומדים בתנאים אלו, נדרשים למכינה קדם אקדמית.

יתרונות לסטודנטים - המרכז ללימודים אקדמיים
צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?