המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע - המרכז ללימודים אקדמיים
עולם המחשבים ומערכות המידע הינו דינאמי ותוסס, ומשתנה ללא הרף. המרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית לימודים מרתקת, המאפשרת לרכוש ידע תיאורטי מעמיק בתחום המחשבים וטכנולוגיות המידע, לצד הבנה מעשית כיצד לשלב את התחום במנהל עסקים. במהלך הלימודים הסטודנטים הבנה בין תחומית מעמיקה וייחודית, המאפשרת להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה מאתגרים ומתגמלים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע - היקף התוכנית
על מנת לזכות בתואר ראשון יש להשלים 132 נקודות זכות, כאשר מתוכן 66 נקודות הן חובה. לימודי המסלול הינם בהיקף של 60 נקודות, ונוסף על כך פרויקט גמר בהיקף של 6 נקודות.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע נמשכים שלוש שנים, ומוצעים במסלול ערב בלבד. חשוב לציין כי מסלול מחשבים ומערכות מידע לתואר ראשון במנהל עסקים מחייב ימי לימוד ושעות לימודים נוספים, וזאת מעבר לתוכנית הלימודים הרגילה.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תחומי לימוד עדכניים. קורס יסודות התנהגות ארגונית, קבלת החלטות ניהוליות, ניתוח ועיצוב מערכות מונחה עצמים, ניהול משאבי אנוש, תכנות WEB ושפות סקריפט, מערכות הפעלה מתקדמות, שפת אסמבלר ושפת C, קומבינטוריקה ותורת הגרפים, אלגוריתמים וסיבוכיות, תכנות מתקדם בעזרת תבניות תכנון, ארכיטקטורה של מערכות גדולות ומבוזרות, ארכיטקטורה ומבנה מחשב, כלכלת ישראל, רשתות מחשבים ותקשורת, תכנות רשת ותכנות מקבילי, אבטחת מידע וקריפטוגרפיה, בסיסי נתונים, יסודות הרשת, תכנות שרתים ויסודות השיווק הם רק חלק מנושאי הלימוד המרתקים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, או תעודה שווך ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת הבגרות, בממוצע משוקלל 80 ומעלה. חשוב לציין כי בני גיל שלושים ומעלה אשר אינם עומדים בתנאים אלו, נדרשים למכינה קדם אקדמית.

יתרונות לסטודנטים - המרכז ללימודים אקדמיים
צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?