המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול חשבונאות

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול חשבונאות מעניקים ידע נרחב, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.
החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובור 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ראיית חשבון - המרכז ללימודים אקדמיים
חשבונאות הוא תחום מרתק ומורכב, המצריך היכרות מעמיקה עם מושגי היסוד בחשבונאות פיננסית וניהולית, לצד הבנה של משמעות המידע החשבונאי והתמחירי. לימודי התמחות ראיית חשבון במסגרת תואר ראשון במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים מקנים היכרות עם המושגים הפיננסיים והתמחיריים, והמשמעות הקריטיות שלהם עבור המנהלים בכל הדרגות.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ראיית חשבון - היקף התוכנית
על מנת לזכות בתואר ראשון יש להשלים 134 נקודות זכות, כאשר מתוכן 57 נקודות הן חובה. לימודי המסלול הינם בהיקף של 71 נקודות, ונוסף על כך פרויקט גמר בהיקף של 6 נקודות.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ראיית חשבון
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול חשבונאות נמשכים שלוש שנים, ומוצעים במסלול בוקר בלבד. חשוב לציין כי מסלול ראיית חשבון לתואר ראשון במנהל עסקים מחייב ימי לימוד ושעות לימודים נוספים, וזאת מעבר לתוכנית הלימודים הרגילה.

תוכנית הלימודים - תואר ראשון במנהל עסקים במסלול חשבונאות
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תחומי לימוד עדכניים. קורס משפט עסקי, חשבונאות, יסודות המימון, יסודות השיווק, מאזנים מאוחדים, יסודות ביקורת חשבונות, דיני תאגידים, תמחיר וחשבונאות ניהולית, סוגיות בחשבונאות, יזמות, סוגיות במיסים, מערכות מידע וטכנולוגיה, שיטות מחקר, תמחיר וחשבונאות ניהולית מתקדמת, אנגלית ככלי ניהולי ומיסים למתקדמים הם רק חלק מנושאי הלימוד המרתקים.

תואר ראשון במנהל עסקים במסלול חשבונאות - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללת זכאות לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 ומעלה, או תעודה שווך ערך מחו"ל, או תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת הבגרות, בממוצע משוקלל 80 ומעלה. חשוב לציין כי בני גיל שלושים ומעלה אשר אינם עומדים בתנאים אלו, נדרשים למכינה קדם אקדמית.

יתרונות לסטודנטים - המרכז ללימודים אקדמיים
צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?