המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון ותואר שני במנהל עסקים

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר למנהל עסקים סרנת מבטיחים תואר מבוקש, ופותחים הזדמנויות תעסוקה מגוונות.
החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר למנהל עסקים
בית הספר 'סרנת' לניהול - תואר ראשון או שני במנהל עסקים - החלה ההרשמה למחזורי יוני ואוקטובר
תואר ראשון B.A במנהל עסקים במסלול שיווק
תואר ראשון B.A במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות
תואר ראשון B.A במנהל עסקים במסלול משאבי אנוש
תואר ראשון B.A במנהל עסקים במסלול מחשבים ומערכות מידע
תואר ראשון B.A במנהל עסקים בהתמחות ראיית חשבון
תואר ראשון B.A במנהל עסקים רב תחומי
תואר שני במנהל עסקים M.B.A בהתמחות שיווק
תואר שני במנהל עסקים M.B.A בהתמחות מימון ובנקאות
תואר שני במנהל עסקים M.B.A בהתמחות משאבי אנוש
תואר שני במנהל עסקים M.B.A רב תחומי

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים מוצעים במגוון רחב של מסלולים, בדגש על התמחויות פרקטיות אשר מאפשרות להשתלב בצורה מיידית בשוק העבודה בתפקידי ניהול שונים. המרכז ללימודים אקדמיים פיתח את תוכניות הלימוד בשיתוף עם חברות מסחריות בארץ מכל תחומי המשק, דבר המבטיח כי המידע הנרכש במהלך הלימודים יותאם לצורכי העובדים. הבוגרים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים הינם בעלי ידע תיאורטי מקיף, לצד כלים מעשיים עדכניים, ובעלי הכשרה נרחבת ומגוונת.

צוות המרצים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בבית הספר סרנת של המרכז ללימודים אקדמיים נמנה עם המובילים בתחומם, דבר התורם לרמת הלימודים האיכותית. המטרה המרכזית של הלימודים הינה הכשרת הסטודנטים לתפקידי ניהול, דבר המושג באמצעות מחויבות אישית של הסגל הכוללת הכוונה, תמיכה וייעוץ לכל סטודנט. בנוסף לכך, תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הצורך בהתאם לצרכי המשק, ועל פי הביקוש במגזרי התעשייה השונים.

המרכז ללימודים אקדמיים מציע אפשרות ייחודית של לימודי ערב, המאפשרים לסטודנטים המעוניינים בכך לשלב עבודה עם לימודים. יתרונות נוספים וייחודיים של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים כוללים מרכז השמה המשתף פעולה עם חברות כוח האדם והארגונים המובילים במשק, תוכנית ייחודית המציעה למצטיינים אפשרות להשתלב בעתודה ניהולית בחברות המרכזיות במשק, השתתפות בפורומים מקצועיים במגוון נושאים על פי תחום הלימודים, ועוד.

המרכז ללימודים אקדמיים - תכנית מנטורינג ייחודית:
לסטודנטים הלומדים תואר שני במנהל עסקים מוצעת תוכנית מנטורינג -  תוכנית ליווי מקצועית במהלכה בכירי המשק הישראלי מייצרים מרחב בו מתבצע תהליך הנחיה, מתן עצות ותמיכה וחושפים את הסטודנטים לאסטרטגיות הניהוליות ולתפיסת העולם של אנשי עסקים בכירים, שלרוב אינם נגישים עבורם.

התוכנית הינה שיתוף פעולה של מנכ"לים מהמובילים והבכירים במשק ובינהם: ניר גליל - מנכ"ל סונול, שלמה שמלצר - מנכ"ל קבוצת שלמה SIXT, הראל ויזל מנכ"ל פוקס, פנחס בוכריס - מנכ'ל בז'ן ולשעבר מנכ"ל משרד הביטחון, סיומי בריל - סמנכ"ל משאבי אנוש וסגן נשיא בקבוצת קוקה קולה, ד"ר אלכס מאור - מנכ"ל ובעלים סולגאר, ינון עמית - מנכ"ל אלבר, ליאור שגיא - מנכ"ל UPS ישראל, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?