המרכז ללימודים אקדמיים

מכינה 30+

המרכז ללימודים אקדמיים משלב בצורה אופטימאלית בין לימודי תיאוריה עם עולם המעשה, ומניף את הדגל הציבורי והחברתי כחלק מתפישת העולם של המרכז. קורס מכינה 30+ מאפשר גם למתעניינים בלימודי תואר ראשון להשתלב בלימודים אקדמיים, ולפתוח אפשרויות חדשות.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המרכז ללימודים אקדמיים פיתח תוכנית ייחודית של קורס מכינה 30+, מתוך הכרה בחשיבות של השכלה גבוהה לכל המגזרים באוכלוסיה. המטרה המרכזית של המכינה לבני שלושים ומעלה היא הקניית שיטות הלמידה הנדרשות לשם לימודים אקדמיים, ובנוסף לכך רענון וביסוס הידע במקצועות תיאורטיים מגוונים. במהלך המכינה הסטודנטים לומדים נושאים מרתקים, דוגמת אשנב למתמטיקה, מדע וטכנולוגיה, אוריינות אקדמית, משטר מדינת ישראל, ואנגלית.

משך קורס מכינה 30+ במרכז ללימודים אקדמיים הינו ארבעה חודשים בלבד, כלומר סמסטר אקדמי. חשוב לציין כי הלימודים מתקיימים במתכונת של לימודי ערב, בשעות 17:00-22:00, על מנת לאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה אקדמית. המרכז ללימודים אקדמיים מייחס חשיבות רבה לאיכות הלימודים, ועל כן מוענק לכל סטודנט ליווי והדרכה צמודים מטעם צוות המרצים, המסייעים בכל בעיה אקדמית או אישית במהלך הלימודים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודים אקדמיים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?