המרכז להשכלה פיננסית

קורסים בתחום שוק ההון, מסחר במט"ח ואופציות

המרכז להשכלה פיננסית הינה מכללה מובילה ומקצועית ללימודי שוק ההון ולהכשרת משקיעים מקצועיים ומיומנים. המכללה מציעה מגוון קורסים מבוקשים למסחר בשוק ההון כגון: קורס השקעות, מסחר במט"ח, אופציות מעו"ף ועוד. למכללה סניפים בתל אביב, הרצליה, חיפה, רמת אפעל, ירושלים ותל ברוך.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסי הלימוד במרכז להשכלה פיננסית
קורס השקעות בשוק ההון
קורס השקעות ויזמות בנדל"ן
קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה
קורס ניתוח טכני
קורס אופציות מעו"ף
קורס מסחר במט"ח
קורס ניהול תיק השקעות בשיטת MPT

המרכז להשכלה פיננסית  הינה מכללה מקצועית ומובילה בישראל בלימודי שוק ההון. הלימודים בקורסים השונים הינם איכותיים וחדשניים ומתקיימים בכיתות מודרניות הכוללות את מיטב הטכנולוגיה והמרצים. הקורסים השונים במכללה מציעים לסטודנטים לימודים המשלבים ידע תאורטי מקיף ומעמיק והתנסות מעשית ובכך מקנים לסטודנטים כלים ומיומנויות מקצועיות להצלחה בפעילויות בשוק ההון, וכן מקנים את רמת ההבנה והביטחון הדרושות על מנת לקבל החלטות פיננסיות המבוססות על ידע ומידע. המרכז להשכלה פיננסית מציע מגוון קורסים וסדנאות המתאימים לצרכים יעודים לארגונים וחברות בנושאים שונים בשוק ההון, החל מקורסים בסיסיים להיכרות עם תחום שוק ההון וכלה בידע מעשי לניהול נכון של כלכלת המשפחה.

הקורסים הבלעדיים והייחודיים במכללה מאפשרים לרכוש ידע פיננסי באמצעות חויית למידה איכותית, מעשית ומקצועית. במסגרת מגוון הקורסים שמציעה המכללה לומדים הסטודנטים מגוון רחב של נושאי לימוד, מתנסים ונהנים מנבחרת המרצים המובילה בתחום שוק ההון, בעלי ידע תיאורטי מקיף ומעמיק ונסיון מעשי רב המעניקים לסטודנטים יחס אישי וחם ומלווים אותם כל הדרך את ההצלחה. כמו כן נהנים מתנאי לימוד נוחים, כיתות מרווחות, ציוד חדיש ומשוכלל, אוירה לימודית נעימה ומיוחדת וחדר מסחר המבוסס על  "ראה את המקצוענים פועלים". המרכז להשכלה פיננסית מקיים מבחר סדנאות ללא תשלום! בוגרי המכללה הינם מקצוענים ומיומנים בתחומים השונים של שוק ההון.

מאז הקמתו של המרכז, ביוני 2006, הוכשרו במרכז סטודנטים רבים אשר רכשו ידע ומידע, המאפשר להגיע להחלטות פיננסיות מושכלות. החזון של המרכז להשכלה פיננסית הוא לספק חינוך פיננסי איכותי ועדכני לתושבי ישראל, על מנת לאפשר לכל אדם להשתלב בשוק ההון המקומי והעולמי וליהנות מאפשרויות ההשקעה השונות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז להשכלה פיננסית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?