המי"ל - המרכז הישראלי לניהול

קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה

המי"ל - המרכז הישראלי לניהול מציע קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה אשר במהלכו יכירו המשתתפים את עיקרי הסיכונים הסביבתיים הכרוכים בפעילות חברות ומפעלים שונים ויקבלו כלים לזיהוי הסיכונים ולדרכי התמודדות. קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה שם דגש מיוחד על הכרת החקיקה והתקינה בארץ ועל מגמות בחקיקה הגלובלית הנוגעות לאיכות הסביבה.   

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה - המי"ל - המרכז הישראלי לניהול:
כיום, עולה המודעות לשמירה על איכות הסביבה וחברות תעשייתיות, תשתית ואנרגיה מתייחסות לשיקולים סביבתיים בפעילותן ומכירות בכך כי יש צורך בניהול נכון של סיכונים סביבתיים כתנאי הכרחי ליציבותן והתפתחותן. הסקטור הפיננסי, חברות ביטוח ומשקיעים לוקחים גם הם את הסיכונים הסביבתיים כשיקול בתהליך קבלת החלטות.

קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה - קהל היעד -
הקורס מיועד למנהלי חברות ביטוח, בנקאים, מנהלים בתעשייה ובחברות העוסקות באנרגיה ותשתיות. כמו כן מיועד הקורס לאנליסטים, יועצי איכות הסביבה, עו"ד, יועצי ביטוח ורו"ח. 

קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה - תוכן הקורס -
הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס הינם: מגמות ברגולציה הסביבתית העולמית, עקרונות החקיקה הסביבתית בישראל, שיקולים סביבתיים בביטוח, חשיפה אזרחית ופלילית של נושאי משרה, בדיקות נאותות סביבתיות במיזוג ורכישות, שיקולים סביבתיים בהשקעות פיננסיות ואשראי, מסירת מידע סביבתי בחברות ציבוריות, הערכות למניעת אירועים סביבתיים במפעלי תעשייה, תוכניות אכיפה פנימיות.

קורס ניהול סיכוני איכות הסביבה - היקף הקורס -
הקורס נלמד במשך 5 מפגשים, בין השעות 16:00-20:30, סה"כ 25 שעות לימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המי"ל - המרכז הישראלי לניהול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?