המי"ל - מבית המרכז הישראלי לניהול

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים של בית הספר למנהלים במי"ל (המרכז הישראלי לניהול) שם לו למטרה להקנות למשתתפים טכניקות וכלים עדכניים ביותר בתחום המו"מ על ידי היכרות, התנסות ותרגול תוך שימת דגש על האתגרים איתם נדרש המנהל להתמודד. הלימודים בקורס כוללים סדנאות אינטראקטיביות, המשלבות הצגת מתודות, תוך תרגול ויישום הכלים באמצעות סימולציות וניתוח ארועים, בדגש על ליווי ברמה האישית (Coaching).
הקורס מתקיים בכפר המכביה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים של בית הספר למנהלים במי"ל פותח על פי הפיתוחים העדכניים של Program On Negotiation באוניברסיטת הרווארד ומעניק כלים מהמתקדמים והמעודכנים ביותר בעולם בתחומי המו"מ, תיהלוך קונפליקטים, יישוב סכסוכים ופתרון בעיות. המתודות המוצעות בקורס מקדמות ומשכללות את היכולות הניהוליות, על מנת להגיע ליעדים בזמן קצר יותר, תוך הבנה מעמיקה של הסיטואציה ברגע נתון והשפעתה על הארגון ועל הסביבה בטווח הקצר והארוך. קורס מו"מ מתקדם מעניק כלים להעצמת המנהלים בעבודתם עם ומול עובדים, ספקים, מתחרים  וכו', המאפשרים למזער הנובעים מפערים בהבנה או בתאום ולשפר את השימוש הנכון במשאבים אנושיים וטכנולוגיים.

מו"מ מוגדר כתקשורת אסטרטגית. שני המרכיבים של ההגדרה ניתנים לפרשנות רחבה ביותר: מילולית ושאינה מילולית. אסטרטגיה - כל תוכנית או כוונה לטווח הקצר או הארוך, בין שבמודע ובין שאינה במודע. למעשה, כל ניסיון לשכנע או להשפיע, מהווה סוג של מו"מ, שכן הוא מחייב תקשורת למען השגת מטרה כלשהי. שני האלמנטים הם עולם ומלואו של ידע וכלים המהווים חלק בלתי נפרד מהיכולות והכישורים הבסיסיים להם נדרש כל מנהל. מו"מ מוצלח ניתן למדוד בצורה כלכלית - רווח מול הפסד(אישי או משותף), יעילות , חיסכון במשאבים וכן מהותית - שביעות רצון מהמהות, ההליך והתוצאה, אפקטיביות, אמון בשותף למו"מ, מוכנות ליזום המו"מ, נכונות ויכולת לעבוד יחד בעתיד.

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) - היקף הקורס:
הקורס כולל 40 שעות אקדמיות: 8  מפגשים

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) - תכני לימוד:
בין הנושאים שילמדו בקורס:   מו"מ משלב Interest Based Negotiation ; Coopetition - מו"מ פוסט Win-Win ; זיהוי כשלים במו"מ ; התמודדות עם התנגדויות ; ניהול שיחות קשות "Diff-Con" ; סגנונות ניהול מו"מ ; מו"מ בין-תרבותי ; Partnering - מו"מ רב משתתפים ; משא ומתן משברי.

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) - קהל היעד:
הקורס מיועד למנהלים בכירים. יו"רים, מנכ"לים, סמנכ"לים ונושאי משרות בכירות.

קורס מו"מ מתקדם למנהלים בכירים - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) -  תעודת גמר:
למסיימים תוענק תעודה מטעם ביה"ס למנהלים של המי"ל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המי"ל - מבית המרכז הישראלי לניהול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?