המי"ל (המרכז הישראלי לניהול)

קורס מנחי קבוצות

קורס מנחי קבוצות של בית הספר למנהלים במי"ל (מרכז הישראלי לניהול) שם לו למטרה להכשיר את המשתתפים כמנחי קבוצות והסמכתם. תחומי ההנחיה בקורס כוללים נושאים כמו פיתוח אפקטיביות אישית, פיתוח יצירתיות, הכרת השוק וכוח העבודה, מעברי קריירה, התמודדות עם שינויים, פיתוח מנהיגות קבלת החלטות וכו'.

הקורס מתקיים בכפר המכביה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מנחי קבוצות של בית הספר למנהלים במי"ל (מרכז הישראלי לניהול) מכשיר מנחי קבוצות מיומנים ומנוסים. הנחיית קבוצות בתחומי משאבי אנוש והתעסוקה הוא תחום מתפתח עם ביקוש רב וסיכויי השתלבות טובים בעבודה כשכיר וכעצמאי. הדיסצפלינה של הנחיית קבוצות מאפשרת אבחון קבוצות, הנחייתן, פיתוח תוכניות הדרכה והובלת אנשים בתהליך של שינוי. מנחי קבוצות מסייעים לארגונים לפתח את המשאב האנושי שלהם ולעובדים עצמם לפתח כישורי עבודה, ולהשתלב בחברה ובעבודה.

קורס מנחי קבוצות - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) - תכני לימוד:
מבוא להנחיית קבוצות- תפקידי המנחה, סגנונות הנחייה, תהליכים קבוצתיים;  דינאמיקה קבוצתית מאפייני קבוצות ותהליכי שינוי;  עקרונות הדרכה ועיבוד תהליכי הטמעה ושינוי ; הכרות עם הסביבה העסקית ושוק העבודה; סדנאות למעברי קריירה והשתלבות עצמית בעבודה;  התנסות בהנחיית קבוצות- צפייה והתנסות בסדנאות ;  סדנאות מנהיגות צוות, בניית תוכניות פיתוח עובדים יצירתיות ואפקטיביות אישית;  מאפיינים של שוק העבודה וEmployability .

קורס מנחי קבוצות - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) - קהל היעד:
הקורס מיועד לאקדמאים, מתחומי חברה, חינוך, רוח, מדעי התנהגות ומנהל עסקים,מורים

קורס מנחי קבוצות - במי"ל (מבית המרכז הישראלי לניהול) - היקף הקורס:
הקורס כולל 180 מס' שעות אקדמיות, 18 מפגשים וכולל כיבוד וארוחה קלה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המי"ל (המרכז הישראלי לניהול)
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?