המי"ל - המרכז הישראלי לניהול

המסלול המקיף להכשרת מנהלי מכירות לארגונים

המי"ל - המרכז הישראלי לניהול מציע לימודים מקיפים להכשרת מנהלי מכירות לארגונים. הקורס נפרש על פני 150 שעות אקדמיות והיקפו 30 מפגשי ערב בין השעות 17:00-21:00.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
המסלול המקיף להכשרת מנהלי מכירות לארגונים - אודות המסלול
תחום המכירות הינו נדבך מרכזי וקריטי להצלחת כל ארגון. השאיפה להשיג לקוחות חדשים ולהרחיב את פעילותם של אלה הקיימים הינה המפתח להתרחבותו של כל עסק. זוהי הסיבה לכך שבארגונים רבים מקבלי השכר הגבוה ביותר הינם לא אחרים מאשר – מנהלי המכירות. המי"ל מציע לכם מסלול הסמכה ייחודי וחדשני, שמטרתו להכשיר מנהלי מכירות ומנהלי תיקי לקוח מא' ועד ת'.

המסלול המקיף להכשרת מנהלי מכירות לארגונים - קהל היעד
המסלול מיועד לכל מי שמחפש קריירה בתחום המרתק של מכירות לארגונים:
- אנשי מכירות המחפשים את ההסמכה, הכלים והידע המקיף בתחום
- אנשים ללא רקע וניסיון המעוניינים לפתח קריירה בתחום מקצועי זה

המסלול המקיף להכשרת מנהלי מכירות לארגונים - מטרת הלימודים
במסלול ייחודי זה ילמדו המשתתפים כיצד ליצור יתרון תחרותי אשר יביא לגידול במכירות ולצמיחה אורגנית של הארגון. תוכנית הלימודים שמה לה למטרה להקנות למשתתפיה מיומנויות קריטיות לביצוע תהליך מכירה אפקטיבי תוך יצירת יחסי קרבה ואמון עם הלקוח/הארגון, איתור צרכים והתאמת המכירה לצרכים אילו. בנוסף, מכירה איכותית לצד מכירה כמותית וההשלכות לטווח ארוך עבור הארגון ועבור הלקוח.

המסלול המקיף להכשרת מנהלי מכירות לארגונים - יתרונות המקצוע
תחום המכירות הוא אחד התחומים המרתקים והמעניינים ביותר שקיימים במקצועות השוק החופשי והמודרני. למעשה הכלכלה המודרנית בעיקרה מבוססת על מכירה של מוצרים ושירותים שונים, כאשר מה שמניע את כל אותן חברות במשק זו לא רק איכותו של המוצר או השירות אותו הם מציעים לקהל הצרכנים, אלא גם היכולת שלהם למכור ולשווק אותו. בנקודה הזאת הרבה מאוד יכולות ותקוות מונחות על כתפיהם של מנהלי המכירות והם מהווים בסיס להצלחת הארגון, להשגת יעדים ולמימוש האסטרטגיה והחזון העסקי. מדובר במקצוע מהמבוקשים במשק, ההיצע בו גדול ומגוון התפקידים רחב: מנהל תיק לקוח, מנהל מכירות, ראש צוות מכירות, פיתוח עסקי, מנהל מערך מכירות ועוד. כל אחד מן התפקידים הינו מתגמל ומספק, מהווה מנוע לצמיחה בארגון ומאפשר להיות חלק מעולם תוכן עשיר.

אפשרוות התעסוקה:
המשתתפים במסלול לימודים זה יוכלו לעסוק בתפקידים שונים בעולם המכירות בסקטורים שונים  (הייטק, נדל"ן, תחבורה, קמעונאות ועוד) וליישם את הכלים שנלמדו במסגרת פעילותם המקצועית.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המי"ל - המרכז הישראלי לניהול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?