המרכז האקדמי רופין

תואר שני

המרכז האקדמי רופין נמצא במרכז הארץ, במיקום פסטורלי המבטיח חווית לימודים איכותית לצד הקפדה על ערכים חברתיים וסביבתיים. לימודי תואר שני בבית הספר למדעי הים מוצעים במגוון מסלולים מרתקים, הפותחים שפע של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימוד - תואר שני
ואר שני M.A בהגירה ושילוב חברתי - ייחודי!
תואר שני MBA במנהל עסקים
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית
תואר שני (MA) בלוגיסטיקה ומערכות ימיות - MA in Logistics and Maritime Systems*

תואר שני M.A בהגירה ושילוב חברתי
העידן המודרני מתאפיין במספר רב של מהגרים, כלומר תושבים בארץ שאינם ארץ המוצא שלהם. עובדה זו משפיעה על הרבדים החברתיים, הכלכליים והתרבותיים של מדינות רבות, ובכלל זה ישראל. משום כך ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע, בוגרי לימודי תואר שני בהגירה ושילוב חברתי. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים, ומקנה את הכלים הנחוצים לשם התמודדות עם המתחים והפערים הרב תרבותיים המעצבים את אופיין ואת דמותן של חברות מהגרים בכלל ושל החברה הישראלית בפרט.

תואר שני MBA במנהל עסקים
העולם כיום הוא גלובאלי ושטוח, וכל מנהל נדרש להכיר את האירועים והתהליכים הגלובאליים הדינאמיים על מנת להבטיח לעסק בניהולו יתרון יחסי. מסלול הלימודים מעניק הכשרה נרחבת למנהלים, ומקנה את הכלים הנחוצים על מנת להתמודד בצורה מוצלחת עם פעילות עסקית בינלאומית על שלל היבטיה, למשל שרשרת ערך גלובלית של ספקים ולקוחות, תרבויות עסקיות ולאומיות, צוות וירטואלי של עובדים, שיתופי פעולה עסקיים בינלאומיים ומוסדות גלובליים ממשלתיים ואחרים שמעורבים בפעילות חברות בשוק הבינלאומי.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית
על מנת לעסוק בפסיכולוגיה קלינית, יש לעבור מסלול הסמכה ארוך. המרכז האקדמי רופין פיתח תוכנית מרתקת, המקנה הכשרה מתוך גישה אינטגרטיבית, נתמכת אמפירית, התפתחותית ורב תרבותית. התוכנית מיועדת לבעלי תואר בוגר (.B.A) בפסיכולוגיה או במדעי ההתנהגות במסלול פסיכולוגיה המעוניינים להמשיך ללימודי תואר מוסמך בפסיכולוגיה ולעסוק באחד התחומים של המקצוע, והיא מקנה בסיס ידע רחב בתחומים מגוונים בפסיכותרפיה, ובכללם טיפול התנהגותי-קוגניטיבי, טיפול משפחתי וטיפול פסיכו-דינמי.

תואר שני (MA) בלוגיסטיקה ומערכות ימיות - MA in Logistics and Maritime Systems*
מסלול ייחודי זה מעניק ידע אקדמי משולב מתחום לימודי הלוגיסטיקה ושרשרת הערך, מקנה לסטודנטים כלי עבודה וניתוח מתקדמים, ומבטיח יתרון בשוק התעסוקה בתחום הסחר והתובלה הימית הבינלאומית. התוכנית מיועדת לכלכלנים, מהנדסים, חוקרי ביצועים, מנהלי עסקים, אנשי ביטוח ועורכי דין ומנהלים שונים מענפי היבוא והיצוא בתעשיות השונות, עובדי חברות הספנות והנמלים, ומועסקי המרכזים הלוגיסטיים ומערכי האחסנה וההפצה, כמו גם בעלי תפקידים ברשויות ובמשרדי ממשלה המעורבים בסחר בינלאומי, בעלי תואר ראשון ומעלה. מיקומה הגיאוגרפי הייחודי של ישראל, יחד עם המציאות הפוליטית גורמים לכך שתנועת המטענים הימית מהווה כמעט את כל מטעני סחר החוץ. משום כך, ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים, בוגרי לימודי תואר שני בלוגיסטיקה ומערכות ימיות.

*הענקת התואר מותנית באישור במועצה להשכלה גבוהה

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי רופין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?