המרכז האקדמי רופין

בית הספר למדעי החברה והקהילה

המרכז האקדמי רופין נמצא במרכז הארץ, במיקום פסטורלי המבטיח חווית לימודים איכותית לצד הקפדה על ערכים חברתיים וסביבתיים. לימודי תואר ראשון בבית הספר למדעי החברה והקהילה מוצעים במגוון מסלולים מרתקים, הפותחים שפע של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר למדעי החברה והקהילה - תואר ראשון
תואר ראשון B.A במדעי ההתנהגות
תואר בוגר (B.S.N) במדעי הסיעוד* ותעודת רישום כאח/ות מוסמך/ת*

מלגת משרד הבריאות עבור לימודי סיעוד - המרכז האקדמי רופין
משרד הבריאות מציע מימון של 50% משכר הלימוד  עבור הנרשמים ללימודי סיעוד כדלקמן:
החל משנת הלימודים תשע"ג כל סטודנט של שנה א' שילמד במגמת סיעוד ויחתום על טופס התחייבות של משרד הבריאות זכאי לקבל מלגה בסך 20,000 ₪ ( 50% משכ"ל המוסדי לכל שנה). המלגה תינתן כנגד התחייבות חוזית  של הסטודנט לעבודה במשרה מלאה, במשך שנתיים במוסד רפואי, על פי שיבוץ של מינהל הסיעוד במשרד הבריאות.

המרכז האקדמי רופין - בית הספר למדעי החברה והקהילה
מדעי החברה והקהילה חשובים יותר מאי פעם, בעידן המודרני אשר מתאפיין בירידת הלכידות בקרב המשפחה המורחבת והמסגרת הקהילתית.

בית הספר למדעי החברה והקהילה - חזון
המרכז האקדמי רופין פועל מתוך תפישת עולם המשלבת בין הוראה ומחקר ברמה אקדמית גבוהה, עם פרקטיקה ותרומה לקהילה הלכה ולמעשה. כחלק מכך, הסגל בבית הספר עוסק במחקר פעיל, והסטודנטים משתלבים בתפקידי עוזרי הוראה כבר במהלך הלימודים. הודות לקשר האמיץ של המרכז עם הקהילה, תכני הלימוד מתאפיינים במרכיב התנסותי והתנדבותי, כחלק מהחזון החברתי אשר דוגל בהנחלת ידע תיאורטי ואמפירי מעודכן.

תפישת עולם - בית הספר למדעי החברה והקהילה
בית הספר הוא הצעיר מבין המרכזים של המרכז האקדמי רופין, אך הוא מהווה קהילה מדעית וחברתית פעילה, בה המרצים, אנשי המנהלה והתלמידים משתפים פעולה לשם עשייה ותמיכה הדדית. תלמידי בוגר ומוסמך משתלבים בקורסים המתקדמים במחלקות השונות, והתלמידים משפיעים על עיצוב תכני הלימוד העתידיים באמצעות משובים.

בית הספר למדעי החברה והקהילה - הצטיינות אקדמית וחברתית
כחלק מתפישת העולם של המרכז האקדמי רופין, מדי שנה נבחרים מצטיינים חברתיים, לצד המצטיינים האקדמיים, והם זוכים לתעודות הוקרה ולמגלות. בדרך זו, המרכז מבטא את הערכים והחזון של רופין, המעודדים הצטיינות אקדמית במקביל למעורבות ורגישות חברתית.

אפשרויות תעסוקה - בית הספר למדעי החברה והקהילה
לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים של בית הספר למדעי החברה והקהילה משתלבים במגוון רחב של מקומות תעסוקה מרתקים, או ממשיכים ללימודים מתקדמים, לימודי תעודה, או לימודי השלמה לתארים אחרים.

*הענקת התואר מותנית באישור במועצה להשכלה גבוהה
** על הסטודנטים מוטלת החובה לבדוק את דרישות משרד הבריאות, כתנאי להגשת מועמדות למבחן הרישום הממשלתי לתואר אח/ות מוסמך/ת ולרישום ב"פנקס האחיות - מורשים לעסוק בסיעוד".

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי רופין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?