המרכז האקדמי רופין

בית הספר למדעי הים

המרכז האקדמי רופין נמצא במרכז הארץ, במיקום פסטורלי המבטיח חווית לימודים איכותית לצד הקפדה על ערכים חברתיים וסביבתיים. לימודי תואר ראשון בבית הספר למדעי הים מוצעים במגוון מסלולים מרתקים, הפותחים שפע של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר למדעי הים - לבחירתכם:
תואר B.Sc. במדעי הים והסביבה הימית (היחיד מסוגו בישראל)
תואר ראשון B.Sc בביוטכנולוגיה ימית

המרכז האקדמי רופין - בית הספר למדעי הים
הים התיכון הינו בעל פוטנציאל כלכלי ואקולוגי רב, והמימוש שלו נמצא כעת בראשית דרכו. בית הספר למדעי הים של המרכז האקדמי רופין מוביל את המחקר והלימודים בתחום זה, ומציע מגוון של מסלולי לימוד מרתקים ועדכניים.

בית הספר למדעי הים - לימודי ים לתואר אקדמי
המרכז האקדמי רופין הינו המוסד האקדמי אשר מוסמך להעניק תואר אקדמי במדעי הים והסביבה הימית, דבר המעיד על איכותו. חשוב לציין ששכל הלימודים הוא אוניברסיטאי, דבר המאפשר לסטודנטים מכל שכבות האוכלוסייה להשתלב במסלולים השונים.

ללמוד על הים - בית הספר למדעי הים
מיקומו הייחודי של בית הספר, על חופה של מכמורת, כמו גם ספינת מחקר משוכללת העומדת לרשות בית הספר, מבטיחים כי הסטודנטים ירכשו מיומנויות פרקטיות לצד ידע תיאורטי. בית הספר למדעי הים מקפיד על ציוד הוראתי ומחקרי מהשורה הראשונה, אשר כולל מעבדות לחקלאות ימית, יחידה משוכללת לגידול והכנת דגים טרנסגניים, מעבדות מים זורמים, מעבדות משוכללות למחקר ביולוגי מולקולארי, ועוד.

בית הספר למדעי הים - סגל המרצים
המורים של בית הספר כוללים אנשי הוראה בעלי ניסיון רב, ובכלל זה 11 פרופסורים מאוניברסיטאות המחקר בישראל, המכון לחקר ימים ואגמים והמכון לביוטכנולוגיה ימית באוניברסיטת מרילנד בארה"ב, ונוסף עליהם עוד 30 מרצים בכירים ומרצים של ביה"ס למדעי הים, מאוניברסיטאות המחקר וממכוני מחקר בישראל.

מסלולי קידום - בית הספר למדעי הים
לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים משתלבים בלימודי תארים גבוהים באוניברסיטאות מובילות, הן בארץ בחו"ל. אפשרות נוספת היא לעסוק במשק הימי על היבטיו השונים, או לעבוד בבתי חולים או מיזמי משק אחרים אשר אינם קשורים עם הים.

מעבדות בית הספר למדעי הים, רופין:

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי רופין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?