המרכז האקדמי רופין

בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים

המרכז האקדמי רופין נמצא במרכז הארץ, במיקום פסטורלי המבטיח חווית לימודים איכותית לצד הקפדה על ערכים חברתיים וסביבתיים. לימודי תואר ראשון ושני בבית הספר לכלכלה ומנהל עסקים מוצעים במגוון מסלולים מרתקים, הפותחים שפע של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים
תואר ראשון B.A בכלכלה וניהול
תואר ראשון B.A בכלכלה וחשבונאות
תואר ראשון B.A במנהל עסקים
תואר ראשון B.A במנהל עסקים למנהלים
תואר שני MBA במנהל עסקים
חדש! תואר שני בלוגיסטיקה ומערכות ימיות

המרכז האקדמי רופין - בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים
לימודי תואר ראשון בבית הספר לכלכלה ומנהל סקים של המרכז האקדמי רופין מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה החל משנת 1979, וכיום בית הספר הוא הוותיק והגדול ביותר במרכז. מדי שנה לומדים בו אלפי סטודנטים במסלולים השונים לתואר ראשון ולתואר שני, והלימודים מתוקצבים על ידי הוועדה לתכנון ולתקצוב כמו באוניברסיטאות.

בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים - יתרונות לסטודנטים
הסגל האקדמי והמנהלי מקפיד על רמת לימודים גבוהה, המשלבת בין תיאוריה למעשה, וכל זאת תוך יצירת אווירה לימודית וחברתית נעימה. התכנים הנלמדים עדכניים, וזאת הודות לשמירה על קשר הדוק עם הקהילה המקצועית והעסקית, וכן מעורבות קהילתית וחברתית של הסגל האקדמי הבכיר, כמו גם של הסטודנטים.

אפשרויות תעסוקה - בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים
לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים משתלבים במגוון רחב של מקומות עבודה. ניתן לאתר את בוגרי בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים במשק ובחברה בישראל בכל ענפי המשק, ובכלל זה במשרות מפתח מובילות בכלכלה המקומית.

בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים - סגל המרצים
הסטודנטים של המרכז האקדמי רופין נהנים לא רק מספרייה מרשימה, ומתקן ועידות וידאו המאפשר שיתופי פעולה בינלאומיים, אלא גם ממרצים ידועי שם מרחבי העולם. אלה משתפים פעולה עם המרכז האקדמי רופין בעשיה האקדמית, בועדות היגוי, במחקר בבית הספר, ובהרצאות.


אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי רופין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?