המרכז האקדמי רופין

בית הספר להנדסה

המרכז האקדמי רופין נמצא במרכז הארץ, במיקום פסטורלי המבטיח חווית לימודים איכותית לצד הקפדה על ערכים חברתיים וסביבתיים. לימודי תואר ראשון בבית הספר להנדסה מוצעים במגוון מסלולים מרתקים, הפותחים שפע של אפשרויות תעסוקה מאתגרות, נדרשות ורווחיות. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר להנדסה
תואר ראשון B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה - מתקיים גם במסלול לימודי ערב.
תואר ראשון B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול - מתקיים גם במסלול לימודי ערב.
תואר ראשון B.Sc בהנדסת מחשבים - מתקיים גם במסלול לימודי ערב.
תואר ראשון B.Sc בהנדסה רפואית

המרכז האקדמי רופין - בית הספר להנדסה
הרמה האקדמית של בית הספר להנדסה במרכז גבוהה ביותר, וזאת הודות להשקעה השוטפת הן במשאבים, הן בסגל ההוראה והן בתשתיות העומדות לרשות הסטודנטים של לימודי תואר ראשון בהנדסה. תוכניות הלימוד מתאפיינות בדינאמיות, ומתעדכנות כל העת בהתאם לצרכים של שוק התעסוקה. הודות לכך, הסטודנטים זוכים להכנה הטובה ביותר, ומשתלבים בצורה מהירה ומוצלחת בתעשייה לאחר סיום הלימודים.

בית הספר להנדסה - מגוון יתרונות
כחלק מתפישת העולם של המרכז האקדמי רופין, בית הספר להנדסה מפעיל ועדת היגוי תעשייתית, הכוללת תעשיינים מובילים במשק הישראלי. תפקידה של הוועדה הוא ייעוץ והתאמה של תכני הלימוד, על מנת לעמוד בדרישות השוק העתידיות.

מעבדות מתקדמות - בית הספר להנדסה
לרשות הסטודנטים עומדת תשתית של מעבדות מתקדמות בתחומי המחשבים והאלקטרוניקה, התעשייה והניהול. הסטודנטים נהנים מציוד ותוכנות של חברות מובילות, הן מקומיות והן בין לאומיות, דוגמת חברת Oracle, אשר תרמה את מערכת ה- ERP שלה להכשרת סטודנטים בתחום ניהול הארגון.

לימודי ערב בהנדסה - המרכז האקדמי רופין
גםה אם אתם אנשים עובדים ועסוקים זו לא סיבה לוותר על ההזדמנות שלכם לתואר ראשון יוקרתי בהנדסה! המרכז האקדמי רופין מציע לכם הזדמנות להירשם למסלול לימודי ערב בהנדסה, במגמות חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים, ותעשייה וניהול. מסלול ייחודי זה כולל לימודים מעמיקים ומקיפים, הנמשכים ארבע שנים (12 סמסטרים רצופים - כולל סמסטר קיץ), וכוללים שלושה מפגשים שבועיים - שני מפגשים בשעות הערב, ומפגש ביום שישי בבוקר. הנדסאים מדופלמים הנרשמים לתכנית ייחודית זו יוכלו להשלימה ב-3.5 שנים בלבד (10 סמסטרים רצופים, כולל קיץ. פרט לתכנית הלימודים לתואר בהנדסת תעשייה וניהול להנדסאים, הנמשכת 12 סמסטרים). הנרשמים לתכנית זו נהנים משלל היתרונות של הלימודים במרכז האקדמי רופין - שכר לימוד אוניברסיטאי, לימודים ברמה גבוהה, סביבת לימודים עשירה, מצוידת ומאובזרת, סגל מרצים קשוב ואיכותי, ואווירת לימודים ייחודית ונפלאה. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד לתואר יוקרתי אשר יזניק את הקריירה שלכם פלאים, במסלול ללימודי ערב לתואר ראשון בהנדסה. למידע נוסף על תנאי הקבלה לתכנית לחצו כאן.

בית הספר להנדסה - הסגל האקדמי והמנהלי
המרכז האקדמי רופין מקפיד על יחס, תשומת לב וליווי מסור לסטודנטים, לכל אורך שנות הלימודים. סביבת הלימודים של בית הספר להנדסה נוחה, חמה, תומכת ויחד עם זאת מאתגרת, דבר המבטיח לסטודנטים חווית לימודים ייחודית.

בית הספר להנדסה

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי רופין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?