המרכז האקדמי כרמל

לימודי תואר ראשון במשפטים

המרכז האקדמי כרמל ממוקם בקמפוס הנמל בלב חיפה, ומציע לימודי תואר ראשון במשפטים ברמה בינלאומית.

החלה ההרשמה למחזור אוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במשפטים - המרכז האקדמי כרמל
עיסוק במשפטים הוא מאתגר במיוחד, מאחר ועל המשפטן להתמודד עם קשת רחבה של תחומים. לשם כך, נבנתה תוכנית לימודים עשירה, אשר מקנה את כל הידע הדרוש, לצד פיתוח מיומנויות מעשיות.

תואר ראשון במשפטים - משך הלימודים
המרכז האקדמי כרמל מאפשר לבחור בין לימודי בוקר או לימודי ערב, המאפשרים לשלב עבודה עם הלימודים. בשני המקרים הלימודים נפרשים על פני שלוש וחצי שנים אקדמיות.

תואר ראשון במשפטים - היקף הלימודים
על מנת לזכות בתעודת תואר ראשון במשפטים על הסטודנטים לצבור 144 נקודות זכות, המשלבות לימודי חובה, לימודי העשרה, לימודי בחירה, וסמינרים. בנוסף לכך, כל סטודנט נדרש ללימודי אנגלית, בהתאם לרמתו.

תואר ראשון במשפטים - תנאי קבלה
דרישות הסף של המרכז האקדמי כרמל כוללות זכאות לתעודת בגרות, בממוצע משוקלל 90 לפחות, ציון של 85 לפחות בחלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית או ציון 185 בבחינת אמי"ר.

תואר ראשון במשפטים - נושאי הלימוד
המרכז האקדמי כרמל פיתח תוכנית לימודים מקיפה ומרתקת במיוחד, הכוללת קשת עשירה של נושאים עדכניים. משפט התעבורה, משפט בינלאומי פלילי, דיני רשויות מקומיות, סובלנות וזכויות אדם, הגבלים עסקיים, הגנת דיני הנזיקין על תחרות הוגנת, משפט וספרות, מדיניות מס, הגנת הצרכן, סוגיות בדיני משפחה וירושה, דיני עמותות, סוגיות דת ומדינה, פסיכיאטריה במשפט, חברות במשבר, סוגיות פרלמנטאריות במשפט ומשפט מוסלמי הם רק חלק מהנושאים הנסקרים במהלך לימודי תואר ראשון במשפטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי כרמל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?