המרכז האקדמי כרמל

לימודי תואר ראשון

המרכז האקדמי כרמל ממוקם בקמפוס הנמל בלב חיפה, ומציע מגוון רחב של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ומשפטים ברמה בינלאומית.

החלה ההרשמה למחזור אוקטובר 2013!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים במרכז האקדמי כרמל:
תואר ראשון LL.B. במשפטים
משך הלימודים: שלוש שנים.
תנאי קבלה: זכאות לתעודת בגרות, בממוצע משוקלל 90 לפחות, ציון של 85 לפחות בחלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית או ציון 185 בבחינת אמי"ר.

בית הספר למנהל עסקים
תואר ראשון B.A במנהל עסקים בהתמחות ראיית חשבון וחשבונאות
תואר ראשון B.A במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות
תואר ראשון B.A במנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש
תואר ראשון B.A במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום

מכינות קדם אקדמיות 
מכינה אקדמית ייעודית במשפטים ומנהל עסקים
מכינת 30+

היחידה ללימודי חוץ

המרכז האקדמי כרמל הוקם בחיפה במטרה לתת מענה ולאפשר גם לתושבי חיפה והצפון השכלה אקדמית איכותית, ומציע לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים ברמה גבוהה במיוחד. תוכניות הלימוד הייחודיות של המרכז האקדמי כרמל פותחו במיוחד בכדי להכשיר את הסטודנטים מבחינה פרקטית, ולהקנות את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם השתלבות בתחום העיסוק הרלוונטי. סגל המרצים של המרכז האקדמי כרמל נמנה עם המובילים בתחומו, דבר המבטיח לסטודנטים פיתוח של יכולות אינטלקטואליות ומיצוי הפוטנציאל האישי בתחום המיומנויות האקדמיות.

הסטודנטים של לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל נהנים מקשת רחבה של יתרונות ייחודיים, הנובעים מתפישת העולם של המרכז. יתרון משמעותי הינו התחשבות בלקויי למידה, בהתאם לכללים הקבועים בתקנות ועל פי החלטת יועץ לימודים או גורם מקצועי מוסמך אחר. בנוסף, המרכז האקדמי כרמל מעניק מלגות רבות לחיילים על בסיס סוציו אקונומי, ומאפשר לממש את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים. יתרונות נוספים כוללים מעבדות מחשבים משוכללות, אינטרנט אלחוטי ברחבי הקמפוס, ספרים להשאלה, מאגרי מידע ממוחשבים, ועוד.

פעילותו האקדמית של המרכז האקדמי כרמל נובעת מתוך תפישה חינוכית אקדמית מעמיקה, השמה את המצוינות האקדמית כנר לרגליה. עקרונות חשובים נוספים של המרכז ההם יישומיות והכשרה מעשית להשתלבות בתחום העיסוק הרלוונטי, רגישות חברתית כחלק בלתי נפרד מההכשרת אנשי המקצוע לעתיד, הצבת הסטודנטים במרכז העשייה, וכן בנייה של מעונות סטודנטים בקמפוס הנמל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי כרמל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?