המכללה למינהל

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP של המכללה למינהל מאפשר למשתתפים בו לרכוש מקצוע מבוקש ומקנה להם את כל הידע, המיומנות וההתמחות הדרושים להקמת רשתות תקשורת שמבוססות על הטכנולוגיה של מיקרוסופט משלב התכנון ועד שלב ההקמה.

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP - מחשבים והייטק - המכללה למינהל:
הקורס מאפשר לרכוש מקצוע מבוקש ויוקרתי בתחום המחשבים והייטק אשר מבטיח לבוגרים השתלבות מהירה ותעסוקה מובטחת עם סיום לימודיהם. במסגרת הקורס לומדים המשתתפים את כל הידע, המיומנות וההתמחות הדרושים להקמת רשתות תקשורת שמבוססות על הטכנולוגיה של חברת מיקרוסופט משלב התכנון ועד ההקמה. בוגרי הקורס רוכשים ידע, יכולת וניסיון מעשי בהתקנה, באחזקה והטמעה רשתות תקשורת בארגונים וחברות.

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP - תנאי קבלה -
על המועמדים לקורס לעבור בחינת קבלה (פטור יוענק לבוגרי תחזוקת מחשבים אישיים), להיות בעלי יכולת קריאה והבנה בסיסית של אנגלית טכנית ןכן לעבור ראיון אישי.

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP - מבנה הקורס -
הלימודים בקורס כוללים 228 שעות לימוד אקדמיות הנלמדות במסגרת מסלול ערב או מסלול משולב (ערב ויום ו'), פעמיים בשבוע, במשך עשרה חודשים.

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP - נושאי הלימוד בקורס -
Network  Essentials Fundamentals of Windows Server 2008, Network and Applications Infrastructure Configuring and Troubleshooting a Windows Server 2008, Network Infrastructure Configuring and Troubleshooting Windows Server 2008, Active Directory Domain Services Configuring and Troubleshooting Identity and Access Solutions with Windows Server 2008, Active Directory Installing and Managing Microsoft Exchange Server 2007, Planning and Administering Windows Server 2008 Servers

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP - בחינות גמר -
בסיום הקורס על הבוגרים לעמוד בהצלחה בבחינות הגמר של המכללה למינהל ושל חברת Microsoft.

קורס מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת MCITP - תעודות -
בוגרים שסיימו את לימודיהם ועמדו בדרישות תוכנית הלימודים יקבלו תעודה גמר של המכללה למינהל ושל חברת Microsoft.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?